Meble biurowe - Kinnarps
Kinnarps Polska Sp. z o.o. Aranżacja biura
02-819 Warszawa
Puławska 354/356
  • 22 314 64 70-74
  • info@kinnarps.pl
  • www.kinnarps.pl

 

KINNARPS TO FIRMA SKUPIONA NA ROZWIĄZANIACH DO PRZESTRZENI BIUROWEJ
Założyli ją w 1942 roku Jarl i Evy Andersonowie. Wciąż pozostaje firmą rodzinną, którą obecnie zarządzają dzieci i wnuki Jarla i Evy. Kinnarps zapewnia rozwiązania w zakresie wyposażenia przestrzeni biurowej i obiektów użyteczności publicznej. System wartości spółki charakteryzuje się wysoką jakością produktów i niskim poziomem oddziaływania na środowisko – od surowców po gotowe rozwiązania dla przestrzeni pracy. Obecnie firma Kinnarps jest jednym z największych dostawców rozwiązań w zakresie wyposażenia przestrzeni biurowej. Prowadzi sprzedaż w około 40 krajach, a obroty grupy roku finansowym 2014/2015 wyniosły około 3,8 miliardów koron szwedzkich.

Jesteśmy europejskim liderem branży, w której działamy, i prowadzimy działalność na całym świecie, pozostając jednocześnie firmą o szwedzkich korzeniach. Dbamy o cały proces, od pierwszego pomysłu, poprzez produkcję, po dystrybucję i montaż. To przekłada się na maksymalną wydajność i szybkość działania, pozwalając nam na zapewnienie wysokiej jakości przy minimalnym wpływie na środowisko. 
 
W Kinnarps wierzymy, że dobrze zaprojektowana przestrzeń pracy motywuje, integruje, usprawnia komunikację, poprawia współpracę w zespole, stymuluje innowacyjne podejście co w efekcie zapewnia przewagę nad konkurencją i generuje zysk.
 
Naszą ofertę kierujemy do tych, którzy chcą stworzyć kreatywne i dynamiczne środowisko pracy i przyczynić się w ten sposób do korzyści na rzecz swojej firmy i swoich pracowników. Na nasze rozwiązania składają się funkcjonalne, trwałe meble o ponadczasowym designie, rzetelna i profesjonalna obsługa, komfort z pracy w inspirującym otoczeniu.
Wierzymy, że każde miejsce pracy może stać się lepsze dzięki zastosowaniu przemyślanych ergonomicznych rozwiązań.

 
Tworzymy aranżacje wnętrz do wszelkiego rodzaju miejsc pracy – począwszy od indywidualnych stanowisk po poczekalnie, hole, sale konferencyjne, stołówki i kawiarnie. Stosujemy przy tym szeroki wachlarz stylów. Oferta
marek, należących do naszego portfolio – Kinnarps, Drabert i MartinStoll, zawiera trwałe i ergonomiczne meble o różnej stylistyce: proste i oryginalne, ponadczasowo eleganckie lub odważne, z wysokiej jakości wykończeniem. Ofertę
tę wzbogacają nasze siostrzane spółki. Materia, Skandiform i NC Nordic Care oferują ciekawe rozwiązania, które wyrastają ponad tradycyjne sposoby myślenia.

Aby tworzyć w pełni kompleksowe rozwiązania, współpracujemy także z innymi międzynarodowymi i lokalnymi dostawcami. A dzięki temu, że z powodzeniem dotrzymujemy kroku zmieniającemu się światu, w Kinnarps zawsze można odkryć coś zupełnie nowego.


Codziennie wyposażamy około 1800 nowych stanowisk pracy
W Polsce salony ekpozycyjne Kinnarps są w 8. głównych miastach.
Warszawa
Wrocław
Gdynia
Poznań
Łodź
Kraków
Katowice
 
Szczecin

 

mantra