Meble biurowe - Kinnarps
Kinnarps Polska Sp. z o.o. Aranżacja biura
02-819 Warszawa
Puławska 354/356
  • 22 314 64 70-74
  • info@kinnarps.pl
  • www.kinnarps.pl
Making life better at work. Czuć się lepiej w pracy – to cel, który przyświeca nam w Kinnarps. Pomagamy we wszystkim, począwszy od wyboru fotela obrotowego, aż po kompleksowe aranżacje przestrzeni pracy przystosowane do konkretnych potrzeb danej firmy, niezależnie od tego, czy jest instytucją publiczną, małą lokalną firma, międzynarodową korporacją czy też placówką edukacyjną. 

Jesteśmy europejskim liderem branży, w której działamy, i prowadzimy działalność na całym świecie, pozostając jednocześnie firmą o szwedzkich korzeniach. Dbamy o cały proces, od pierwszego pomysłu, poprzez produkcję, po dystrybucję i montaż. To przekłada się na maksymalną wydajność i szybkość działania, pozwalając nam na zapewnienie wysokiej jakości przy minimalnym wpływie na środowisko. 
 
W Kinnarps wierzymy, że dobrze zaprojektowana przestrzeń pracy motywuje, integruje, usprawnia komunikację, poprawia współpracę w zespole, stymuluje innowacyjne podejście co w efekcie zapewnia przewagę nad konkurencją i generuje zysk.
 
Naszą ofertę kierujemy do tych, którzy chcą stworzyć kreatywne i dynamiczne środowisko pracy i przyczynić się w ten sposób do korzyści na rzecz swojej firmy i swoich pracowników. Na nasze rozwiązania składają się funkcjonalne, trwałe meble o ponadczasowym designie, rzetelna i profesjonalna obsługa, komfort z pracy w inspirującym otoczeniu.
Wierzymy, że każde miejsce pracy może stać się lepsze dzięki zastosowaniu przemyślanych ergonomicznych rozwiązań.

 
Tworzymy aranżacje wnętrz do wszelkiego rodzaju miejsc pracy – począwszy od indywidualnych stanowisk po poczekalnie, hole, sale konferencyjne, stołówki i kawiarnie. Stosujemy przy tym szeroki wachlarz stylów. Oferta
marek, należących do naszego portfolio – Kinnarps, Drabert i MartinStoll, zawiera trwałe i ergonomiczne meble o różnej stylistyce: proste i oryginalne, ponadczasowo eleganckie lub odważne, z wysokiej jakości wykończeniem. Ofertę
tę wzbogacają nasze siostrzane spółki. Materia, Skandiform i NC Nordic Care oferują ciekawe rozwiązania, które wyrastają ponad tradycyjne sposoby myślenia.

Aby tworzyć w pełni kompleksowe rozwiązania, współpracujemy także z innymi międzynarodowymi i lokalnymi dostawcami. A dzięki temu, że z powodzeniem dotrzymujemy kroku zmieniającemu się światu, w Kinnarps zawsze można odkryć coś zupełnie nowego.


Codziennie wyposażamy około 1800 nowych stanowisk pracy
W Polsce salony ekpozycyjne Kinnarps są w 8. głównych miastach.
Warszawa
Wrocław
Gdynia
Poznań
Łodź
Kraków
Katowice
 
Szczecin
mantra