Kinnarps Polska Sp. z o.o. Aranżacja biura
02-819 Warszawa
Puławska 354/356
  • 22 314 64 70-74
  • info@kinnarps.pl
  • www.kinnarps.pl

Kinnarps zapewnia rozwiązania w zakresie wyposażenia przestrzeni biurowej i obiektów użyteczności publicznej takich jak szkoły, hotele i domy opieki. System wartości spółki charakteryzuje się wysoką jakością produktów i niskim wpływem na środowisko naturalne – od surowców po gotowe rozwiązania dla biur. Firma powstała w 1942 roku w Szwecji i do dzisiaj pozostaje spółką rodzinną. Obecnie Kinnarps jest największym europejskim dostawcą rozwiązań do przestrzeni pracy. Posiada 6 fabryk zlokalizowanych w Szwecji i prowadzi sprzedaż w 40 krajach w ok. 200 punktach sprzedaży.

Grupa Kinnarps projektuje, rozwija i wprowadza na rynek następujące marki: Kinnarps, Materia, Skandiform, NC Nordic Care, Drabert i MartinStoll.

MIEJSCE NA SUKCES

Już od wielu lat oferujemy rozwiązania do aranżacji wnętrz i pragniemy kontynuować tę tradycję, nieustannie udoskonalając naszą ofertę. Z  niesłabnącą ciekawością, przekraczamy własne ograniczenia, aby tworzyć aranżacje wnętrz, które pomagają utrzymać motywację, wydajność i  radość z pracy. Naszym zdaniem aranżacja wnętrza nie ogranicza się do jego wyposażenia. Polega na wykorzystaniu designu i naszego know-how do wspierania kreatywności i efektywności. Na zastosowaniu naszej wiedzy o  ergonomii i  znaczeniu dobrego samopoczucia w  pracy we wnętrzach, które dzięki temu zapewnią sukces firmie i  jej pracownikom. I, co najważniejsze, na prowadzeniu naszej działalności w sposób zrównoważony i odpowiedzialny. Dopiero po spełnieniu tych trzech kryteriów uznajemy, że wykonaliśmy swoją pracę. W ten sposób nasz sukces staje się sukcesem naszych Klientów, zapewniając rzeczywiste korzyści firmom, ludziom i naszej planecie. Koncepcji tej nadaliśmy nazwę: Successful Interiors.