Giant

Klasyka w nowoczesnym wydaniu – najnowsza realizacja Kinnarps Polska

|
Nowa siedziba Kancelarii Notarialnej Krzysztof Nurkowski Paweł Dąbrowa zrealizowana przez Kinnarps Polska.
Działająca od 20. lat Kancelaria Notarialna Krzysztofa Nurkowskiego i Pawła Dąbrowy w czerwcu 2021 roku przeniosła się do nowego lokalu, który znajduje się pod prestiżowym adresem przy ul. Krochmalnej 56 na terenie Browarów Warszawskich.

Aranżację i wyposażenie nowej siedziby wspólnicy powierzyli firmie Kinnarps.

 

Zrewitalizowany kwartał dzielnicy Wola, ulokowany między ulicami Grzybowską, Wronią, Chłodną i Krochmalną, gdzie mieściły się słynne przedwojenne zakłady piwowarskie Haberbush & Schiele, to obecnie tętniąca życiem nowoczesna przestrzeń z wieloma obiektami usługowymi, mieszkaniowymi i biurowymi i miejskimi placami. W tym wyjątkowym miejscu na mapie Warszawy mieści się nowa siedziba Kancelarii Notarialnej Krzysztofa Nurkowskiego i Pawła Dąbrowy, a o jej aranżację i wyposażenie zadbał zespół Kinnarps Polska.

 

Ergonomia i prestiż

Klientowi zależało na połączeniu wygodnego, ergonomicznego środowiska pracy z elegancką i reprezentacyjną przestrzenią, która tworzy atmosferę zaufania. Wartości, jakimi się kierują założyciele i zespół Kancelarii, takie jak rzetelność, bezpieczeństwo, uczciwość znalazły także swoje odzwierciedlenie w aranżacji wnętrza.

Powierzchnia Kancelarii liczy blisko 200 m kw. Aranżacja i wyposażenie objęły strefę recepcji, 2 sale konferencyjne, 2 gabinety, przestrzeń typu open space dla 4 osób, pokój wydawania dokumentów z dwoma stanowiskami pracy oraz kuchnię. Klient na początku projektu jasno sprecyzował swoją wizję i zaufał doświadczeniu zespołu Kinnarps, wykazując otwartość na propozycje rozmieszczenia mebli, doboru produktów i wykończeń. Doceniał także efektywność bieżącej współpracy, gdy w odpowiedzi na swoje uwagi otrzymywał nowe warianty, jeszcze lepiej spełniające oczekiwania.
 

Wzorowa współpraca
 

Koncepcja funkcjonalna biura, jakość mebli i pierwsze wrażenie, w którym Kancelaria jawi się jako nowoczesne, ekologiczne i profesjonalne wnętrze, tworzące atmosferę zaufania, składają się na satysfakcjonujący efekt końcowy. W projekcie udało się połączyć wszystkie kluczowe dla Klienta funkcje przestrzeni, która stanowi wygodne i ergonomiczne miejsce pracy, a jednocześnie zastosowane meble i wykończenia tworzą wizerunek eleganckiej i nowoczesnej Kancelarii Notarialnej. Ta realizacja udowadnia również, że meble marek należących do Grupy Kinnarps z powodzeniem znajdują zastosowanie nie tylko w typowych wnętrzach biurowych, lecz także wielu przestrzeniach, o zróżnicowanym charakterze i stylu.

Od samego początku byliśmy przekonani do jakości produktów oraz usług firmy Kinnarps i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Otrzymaliśmy profesjonalne wsparcie podczas wyboru mebli. Doceniamy również terminową dostawę i sprawny montaż mebli – podsumowuje Krzysztof Nurkowski, założyciel Kancelarii Notarialnej Nurkowski i Dąbrowa.


 

Fakty:

  • Klient: Kancelaria Notarialna Krzysztof Nurkowski Paweł Dąbrowa
  • Metraż: 198 m kw.
  • Liczba stanowisk pracy: 10
  • Lokalizacja: ul. Krochmalna 56/U8, Warszawa, Browary Warszawskie
  • Zakres aranżacji: strefa recepcji, 2 sale konferencyjne, 2 gabinety, 4 stanowiska pracy w przestrzeni open space, pokój wydawania dokumentów z 2 stanowiskami, kuchnia oraz pomieszczenia pomocnicze

Zastosowane rozwiązania z oferty Grupy Kinnarps:

  • Fotele Plus, stanowiska pracy z Serii P, ścianki Vibe, szafy z serii Space – marka Kinnarps;
  • fotele Fenix – marka MartinStoll;
  • sofa Crest – marka Materia:
  • sofa Bolero, krzesła Primo i stół konferencyjny Colt – marka Skandiform

0.0
Napisz pierwszy komentarz