Giant

Dni Dewelopera 2019 - ruszyła rejestracja

Dni Dewelopera 2019
Dni Dewelopera 2019
16 października w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbędą się Dni Dewelopera 2019. Gospodarzem wydarzenia jest Oddział Wrocławski Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

PZFD zrzesza ponad 180 deweloperów z całego kraju, co stanowi przeszło połowę wszystkich firm deweloperskich na polskim rynku. Konferencja ma zgromadzić blisko 700 uczestników. Poprowadzi ją Piotr Kraśko.

 

Dni Dewelopera to wydarzenie cykliczne, które od lat skupia największych w Polsce reprezentantów rynku nieruchomości i najwięcej decydentów z branży. Konferencja ze względu na swoją historię i sukces minionych edycji już na stałe wpisała się w kalendarze kluczowych postaci z branży, w tym reprezentantów rządu i włodarzy największych polskich miast.

 

Tematem przewodnim tegorocznej VIII edycji będzie polityka miejska oparta o zmieniający się paradygmat zarządzania, wydatkowania i inwestycji. Podczas debat specjaliści pochylą się nad wyzwaniami współczesnego budownictwa oraz wszechobecnej automatyzacji. Nie zabraknie również dyskusji dotyczącej finansowania i prawnego otoczenia rynku oraz nowoczesnych rozwiązań urbanistycznych. Część merytoryczna wydarzenia zakończy się ogłoszeniem wyników Rankingu Miast, w którym PZFD jak co roku wyróżni i nagrodzi miasta za współpracę z deweloperami i sprawnie działającą administrację.

 

Jak podkreśla Prezes Oddziału PZFD we Wrocławiu, Dorota Jarodzka-Śródka, Dni Dewelopera to jedyne wydarzenie poświęcone rynkowi nieruchomości w Polsce na tak szeroką skalę, które nie tylko sprzyja rozmowom, ale przede wszystkim szuka odpowiedzi na wyzwania stojące przed deweloperami.

 

Rynek mieszkaniowy i jego pochodne nieustannie ewoluują. Zmienia się nie tylko otoczenie prawne, ale przede wszystkim sposób myślenia mieszkańców. Dziś klienci nie kupują już tylko mieszkań, a inwestorzy – budynków biurowych. Liczą się otoczenie i styl życia jaki mają do zaoferowania. Postępująca urbanizacja oraz coraz większy pęd życia sprawiają, że chcemy żyć mądrzej, bardziej ekologicznie, otaczać się inteligentnymi rozwiązaniami. Połączenie branży deweloperskiej z nowoczesnymi technologiami oraz nowymi formami mobilności stanowi ogromne wyzwanie dla uczestników procesów inwestycyjnych. Jestem przekonana, że to, co wspólnie z zaproszonymi prelegentami wypracujemy podczas naszej konferencji, pozwoli nam wyznaczyć nowy kierunek rozwoju branży – komentuje Dorota Jarodzka - Śródka, Prezes Oddziału PZFD we Wrocławiu.

 

Oddział Wrocławski PZFD będący pomysłodawcą wydarzenia skupia firmy deweloperskie stanowiące ponad 70 proc. rynku we Wrocławiu. Grupa rokrocznie oddaje jego mieszkańcom około 2500 mieszkań. Poprzednio Dni Dewelopera zgromadziły ponad 550 uczestników, 40 wybitnych prelegentów i blisko 150 partnerów związanych z szeroko pojętą branżą deweloperską.

 

Tegoroczna edycja jest współorganizowana przez Zachodnią Izbę Gospodarczą. Swojego Patronatu Honorowego nad wydarzeniem udzielili już m.in Prezydent Miasta Wrocławia oraz Wojewoda Dolnośląski. Więcej informacji oraz bilety na konferencję można znaleźć na stronie www.dnidewelopera.pzfd.pl.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz