PGE Narodowy

Startuje Program Mentoringowy dla kobiet z branży nieruchomości

Coraz więcej kobiet pracuje w branży nieruchomości i dba o swój rozwój zawodowy
Coraz więcej kobiet pracuje w branży nieruchomości i dba o swój rozwój zawodowy
Organizator konkursu i konferencji Top Woman in Real Estate wraz z laureatkami obu edycji oraz ekspertami z branży, zainicjowali Program Mentoringowy dla młodych pań, które chcą budować swoją karierę na rynku real estate.

Zgłoszenia można składać do 10 sierpnia przez stronę topwoman.pl. Program trwać będzie od września 2019 do czerwca 2020 r. W gronie mentorów znajdziemy prezesów, dyrektorów i członków zarządu kluczowych firm rynku nieruchomości, m.in. Skanska, Dom Development, Tacit, Capital Park, Griffin czy Knight Frank. Mecenasem programu jest EPP.

 

Studia za pasem i kilka lat pracy. To moment, kiedy krystalizują się plany rozwoju kariery. Młodzi ludzie wiedzą, czego chcą i potrzebują teraz wsparcia, merytorycznego i networkingowego, aby rozwinąć skrzydła. W branży real estate panowie mają nieco łatwiej, zatem postanowiliśmy wesprzeć naszym programem ambitne kobiety, które od pierwszych lat pracy stawiają czoła dużym wyzwaniom – mówi Krystyna Swojak Managing Director firmy organizującej konkurs Top Woman in Real Estate.

 

Co, gdzie, kiedy

 

Entuzjazm wokół programu jest duży, bo łączy on osobiste zaangażowanie czołowych postaci rynku nieruchomości z pomysłowością organizatorów. Do udziału mogą aplikować panie do 33-tego roku życia z aspiracjami menadżerskimi, z  minimum 2-letnim stażem pracy w branży nieruchomości. Z tego grona wybrane zostanie 25 osób, które zaproszone będą do współpracy. Dodatkowe punkty przyznawane będą paniom, które otrzymają rekomendację od swojego pracodawcy.

 

Przez 10 miesięcy uczestniczki będą mieć możliwość udziału w jednym spotkaniu miesięcznie z różnymi mentorami w pięcioosobowych grupach, a dodatkowo zorganizowane dla nich zostaną wspólne śniadania we własnym gronie, z udziałem trenerów lub specjalistów rynku nieruchomości, poruszających tematy z zakresu samorozwoju, networkingu czy przyszłości branży nieruchomości. Na początku każda z pań otrzyma możliwość zbadania własnych mocnych stron i talentów poprzez test Gallupa StrengthsFinder, a następnie będzie mogła skorzystać z konsultacji z Trenerem Mocnych Stron. Szkolenia w tym zakresie będzie prowadzić firma TLnC Global.

 

Termin zgłoszeń mija 10 sierpnia br. Formularz można wypełnić, wchodząc przez stronę topwoman.pl lub bezpośrednio pod linkiem: https://drive.google.com/open?id=1ZZQz-mw3hPsEsJg3X3mo8uH-vThLX3I1

 

Dlaczego warto

 

Dla rozwoju kariery kluczowe znaczenie mają talent, rozeznanie w bieżących problemach rynku, umiejętność budowy dobrych relacji i sieci kontaktów oraz szczypta odwagi – mówi Krystyna Swojak. Dzięki udziałowi w programie panie będą mogły czerpać wiedzę i doświadczenie od najbardziej rozpoznawalnych osób w branży nieruchomości. Chcemy inspirować, wspierać młodych w rozwoju osobistym i zawodowym, poszerzać horyzonty i skracać dystanse – dodaje. Pomoże w tym grono osób dedykowanych projektowi, które ciągle poszerza się o nowych mentorów. Swoje zaangażowanie potwierdzili już m.in.:

 • Magdalena Reńska – Managing Director / Board Member at Euro Styl – Dom Development Capital Group
 • Seweryna Afanasjew – Członek Zarządu Rics Europe
 • Ewelina Kałużna – Członek Zarządu Skanska Property/ juror Top Woman in Real Estate
 • Karolina Kaim – Prezes Tacit/ juror Top Woman in Real Estate
 • Joanna Nowakowska – Zimoch Head of Real Estate Poland Greenberg Traurig
 • Kinga Nowakowska – CEO Capital Park/ Top Woman in Real Estate 2018
 • Joanna Czapska – Top Woman in Real Estate 2019/ CEO Partners International
 • Jarosław Bator Managing Director, Business Link
 • Jadwiga Kosińska Managing Director HB Reavis/ Finalist Top Woman in Real Estate 2019
 • Jadwiga Kuczewska HR Director EPP Polska/ Top Woman in Real Estate 2019
 • Monika Dębska-Pastakia Prezes Knight Frank Polska/ Top Woman in Real Estate 2018
 • Hadley Dean – CEO EPP
 • Maciej Tuszyński – Senior Partner Griffin
 • Patrycja Kwiatkowska – Doradca ds. inwestycji na rynku nieruchomości 

 

Regulamin programu dostępny na:

https://drive.google.com/file/d/11P5s84t5B5bBaHMuBA5CmwT-qCI6CXva/view?usp=sharing 

Zgłoszenia:

https://drive.google.com/open?id=1ZZQz-mw3hPsEsJg3X3mo8uH-vThLX3I1

Podpisane i uzupełnione zgłoszenia z adresu mailowego osoby zgłaszającej się można przesłać na adres: mentoring@topwoman.pl

Partnerzy strategiczni:

Funkcję mecenasa Programu Mentoringowego objęła firma EPP, partnerem została firma GreenbergTraurig.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz