PGE Narodowy

Folia - niezbędny element dekoracyjny biura

art. sponsorowany
|
Kółka z folii matowej, fot. Cudny.com, www.folie-matowe.pl
Kółka z folii matowej, fot. Cudny.com, www.folie-matowe.pl
Czym możemy przesłonić okna i ścianki działowe wykonane ze szkła, które znajdują się w biurowcach? Foliami matowymi.

Folie matowe to dzisiaj nieodłączny element dekoracyjny w biurze. Wszędzie, gdzie jest szkło, folie matowe stają się jego naturalnym dopełnieniem. Wyglądają elegancko i zapewniają intymność w przeszklonych pomieszczeniach (sale konferencyjne, gabinety, pokoje pracownicze, szklane ścianki działowe itp.). Pozbawiają szybę przezroczystości, a jednocześnie nie zabierają światła dziennego.

 

Funkcjonalność i design

 

Folie zastępują piaskowanie szkła, są łatwo usuwalne i można w nich wycinać dowolne wzory. Począwszy od prostych figur geometrycznych, pasków, po loga firmowe oraz grafiki. Ważną zaletą jest również możliwość szybkiego dokonywania zmian w wyglądzie przestrzeni biurowej bez wymiany szkła i dużych nakładów finansowych. Wystarczy wybrać nowy wzór czy rodzaj folii i już możemy cieszyć się nowym designem.

 

Bardzo szerokie zastosowanie w przestrzeni biurowej mają również folie przeciwsłoneczne oraz antywłamaniowe. Modele przeciwsłoneczne świetnie sprawdzą się na oknach zewnętrznych, pochłaniając promienie słoneczne, a tym samym ograniczą nagrzewanie pomieszczeń. Natomiast folia antywłamaniowa nie dopuści do rozprysku szkła.

Ciekawym rozwiązaniem np. w salach spotkań jest umieszczenie na ścianach folii suchościeralnej. Możemy nią wykleić całą ścianę lub tylko dowolne fragmenty.

 

Dobra aranżacja jako element wizerunku firmy

 

Współpracujemy z czołowymi firmami fit-outowymi działającymi na rynku warszawskim i ogólnopolskim. Zdobyte doświadczenie pozwala nam podejmować się nietypowych zadań związanych z aranżacją przestrzeni biurowej (np. oklejanie folią futryn,drzwi, wind, filarów itp.). Wykonujemy również prace związane z brandowaniem pomieszczeń biurowych, takie jak np. logo recepcyjne, oznaczenia administracyjne, fototapety itp.

Logo firmowe znajduje się dzisiaj w każdym nowoczesnym biurze. Takie elementy wizualne, wykonane w formie przestrzennej stanowią niezastąpioną część niebanalnej recepcji. Logo od razu „rzuca się” w oczy odwiedzającym firmę, można powiedzieć, że jest to jej wizytówka. W dużej mierze od niej zależy pierwsze wrażenie, które jak wiemy, może być tylko jedno.

 

Zapewniamy szybkie terminy realizacji oraz godziny montażu, które nie kolidują z pracą biura. Więcej informacji na: www.folie-matowe.pl


 


0.0
Tagi: Cudny.com
Napisz pierwszy komentarz