Giant

HushHybrid: nowa kabina akustyczna do pracy hybrydowej i dla lepszych wideokonferencji

art. sponsorowany
|
Nowa kabina akustyczna w „nowej rzeczywistości”.
HushHybrid to nowość w ofercie kabin akustycznych marki Hushoffice dedykowana do pracy indywidualnej i dłuższych wideokonferencji.

Posiada wygodne, miękkie siedzisko, które gwarantuje utrzymanie poprawnej pozycji ciała, a zamontowany w produkcie uchwyt pozwala na zawieszenie komputera all-in-one lub monitora. Dodatkowe boczne paski LED gwarantują prawidłowe oświetlenie twarzy podczas wideorozmów. Ta budka wyróżnia się nie tylko bardzo dobrą izolacją akustyczną, ale jest również wyposażona we wszystkie niezbędne dla użytkownika elementy. Z połączenia tych właściwości powstaje uniwersalne miejsce do pracy hybrydowej, które oprócz świetnego designu zapewnia wykonywanie zadań w ciszy i spokoju. 


Nowa kabina w „nowej rzeczywistości”

Nowy model pracy biurowej już teraz w dużej mierze opiera się na systemie hybrydowym, w którym część tygodnia spędzamy w domu, a pozostałe dni w biurze. Wideokonferencje i praca zdalna to nieodłączne elementy standardowego dnia pracy. Jednocześnie przebywanie w biurze może wiązać się z utrudnieniami takimi jak zachowanie odpowiedniej odległości między pracownikami czy dostępność miejsc do połączeń zdalnych i wideorozmów. Dlatego przestrzenie biurowe muszą zostać przearanżowane i dostosowane do aktualnych potrzeb pracowników.

HushHybrid został zaprojektowany, aby spełnić te oczekiwania. Zapewnia komfort pracy w pojedynkę, szczególnie przy wideokonferencjach i dłuższej pracy wymagającej skupienia i ciszy. Kabinę można zamówić z dodatkowymi elementami, np. uchwytem na komputer typu all-in-one lub monitor oraz estetycznym oświetleniem twarzy LED po bokach ekranu. Dzięki nim użytkownik zawsze będzie dobrze widoczny podczas połączenia wideo. Znajdujący się wewnątrz stolik można dodatkowo wysunąć w kierunku użytkownika, co zapewnia więcej przestrzeni do pracy. HushHybrid jest w pełni mobilny dzięki wmontowanym kółkom.


Kabina akustyczna all-in-one

Kabina hushHybrid odpowiada na indywidualne potrzeby pracownika. Wygodne siedzisko, dodatkowo wysuwany stolik, możliwość zamontowania komputera all-in-one lub monitora, a także komfort akustyczny gwarantuje doskonałe warunki do pracy indywidualnej w skupieniu, wideokonferencji, szkoleń i webinarów online. Kabinę można zamówić z dodatkowymi naklejkami na szybę, zapewniającymi prywatność, dzięki efektowi „szronienia”. Sprawiają, że wyświetlane na ekranie wewnątrz materiały będą trudne do dostrzeżenia z zewnątrz. Obecność kabiny hushHybrid w biurze powoduje, że pracownicy nie muszą się już martwić o to, czy rozmowy telefoniczne i wideokonferencje przeszkadzają współpracownikom – nawet jeśli budki są umieszczone w samym centrum open space. HushHybrid daje użytkownikom maksymalną ilość miejsca, zajmując jak najmniejszą część biura.
 

W hushHybrid ustawienia budki są na wyciągnięcie ręki. Oświetlenie i przepływ powietrza można regulować za pomocą pokręteł. Czujnik ruchu automatycznie aktywuje budkę do pracy.
Doskonały system wentylacji zapewnia dostęp do świeżego powietrza, które ułatwia skupienie na wykonywanych zadaniach i zapewnia wysoką efektywność użytkownikom nawet podczas dłuższych wideorozmów i pracy. Szeroka gama kolorystyczna budki pozwala na dopasowanie jej do stylu całego wnętrza biura.


Wyróżniki kabiny akustycznej hushHybrid:

  • Możliwość zamontowania komputera All-in-One lub monitora (system VESA),
  • Dwa niezależne systemy oświetlenia LED z regulacją natężenia (sufitowe oraz oświetlające twarz),
  • Panel sterowania elektryfikacją: gniazdo USB A + C, gniazdo 110/230 V, regulacja oświetlenia w kabinie, regulacja oświetlenia twarzy, regulacja nawiewu,
  • Regulowana głębokość blatu,
  • Specjalne naklejki na szyby dla zachowania prywatności,
  • Wydajna wentylacja, która wymienia powietrze w środku w ciągu 90 s,
  • Wymiary: 1244 mm x 900 mm x 2230 mm.

Więcej informacji na www.hushoffice.com

 

***
Hushoffice to marka rozwiązań akustycznych klasy premium, która jest znana w ponad 40 krajach na niemal każdym kontynencie. Więcej informacji na: www.hushoffice.com oraz w social media: Facebook, Instagram, LinkedIn.


 


5.0
Tagi: HushHybrid
Napisz pierwszy komentarz