FYI Commercial Consulting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoKontor logoVantage Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCity Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPodium Investment logoINTER-BUD logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wzrost zamówień eksportowych ES-System

ES-System, jedna z największych firm w branży oświetleniowej, odnotowała wzrost w zamówieniach eksportowych.

W miesiącach czerwiec-lipiec br. ES-System otrzymała zamówienia eksportowe na łączną kwotę 6,2 mln PLN netto. Wpłynęło to na wzrost zamówień eksportowych, który kształtuje się na poziomie 17 proc. w ujęciu rocznym.

W samym czerwcu br. wartość otrzymanych przez spółkę zamówień eksportowych wyniosła 3,4 mln PLN netto. W ramach tych zleceń, ES-Studio wyposażył w oświetlenie np. Biurowiec ABB w Szwecji czy Narodowy Bank Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Wśród zamówień, zrealizowanych w lipcu na kwotę 2,8 mln PLN netto, znaleźć można Komendę Główną Policji w Kuwejcie, Fabrykę Słodyczy Roshen w Rosji czy sieć salonów Ford na Ukrainie.

W I kwartale br. najważniejszymi rynkami eksportowymi spółki były UE i Rosja. Sprzedaż eksportowa ES-System wyniosła wówczas 7,4 mln PLN, zaś jej udział w całości sprzedaży wyniósł 21,5 proc.

Na wzrost w eksporcie wpływ miała obecność firmy na targach Light & Building we Frankfurcie w kwietniu br. Ekspozycję firmy odwiedziło wówczas ponad 500 potencjalnych klientów.

ES-System to największa polska firma oświetleniowa w segmencie profesjonalnej techniki oświetleniowej dla obiektów budownictwa ogólnego, architektonicznego, przemysłowego, specjalistycznego, mieszkalnego i zewnętrznego. Oprawy oferowane przez ES-System spełniają najnowsze wymogi UE w zakresie energooszczędności, co zapewnia mniejsze koszty użytkowania


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra