Business House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoArchicom logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoKontor logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Przedszkole w biurowcu

Zdjęcie przedstawia Warsaw Trade Tower.
Zdjęcie przedstawia Warsaw Trade Tower.
Od września w stołecznym biurowcu Warsaw Trade Tower funkcjonować będzie dwujęzyczne przedszkole.

Przedszkole mieścić się będzie na powierzchni 200 m kw. w biurowcu Warsaw Trade Tower. Jest to przedsięwzięcie firmy Kids & Co, operatora placówek edukacyjnych. Przedszkole prowadzić będzie zajęcia w dwóch językach. W placówce ma być stosowana edukacyjna metoda immersji, dzięki której dzieci zdobywać będą umiejętność posługiwania się językiem angielskim w sposób podobny do jego rodzimych użytkowników, uczących się poprzez słuchanie własnych rodziców.

Lokal mieści się na parterze Warsaw Trade Tower, co umożliwia bezpośrednie wyjście na  mieszczący się przy budynku plac zabaw. Przedszkole ma zagwarantować swoim podopiecznym udział w aktywnościach sportowych i ekologicznych. Poza tym planuje się zorganizowanie szeregu wydarzeń, które mają być skierowane zarówno do najmłodszych jak i do rodziców. Takie działania promować mają większą równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym.

Jak komentuje Adrian Bojczuk z Jones Lang LaSalle: Warsaw Trade Tower, biurowiec klasy A, to pierwszy budynek tej wielkości i o tym standardzie, zlokalizowany w centrum miasta, który aby zwiększyć komfort obecnych i przyszłych najemców, uzupełnia swoją ofertę o przedszkole. Powstaje ono w odpowiedzi na potrzeby osób pracujących w WTT, łączących obowiązki rodzinne z zawodowymi.

Warsaw Trade Tower jest najwyższym biurowcem w Europie Środkowo-Wschodniej. Budynek ten liczy 43 piętra przy 208 m wysokości. Za wynajem powierzchni w obiekcie odpowiada Jones Lang LaSalle.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra