Park Project II

EKO Colliers ściągnie najemców do Oxygen Park

Realizacja pierwszego etapu budowy warszawskiego Oxygen Park ma się zakończyć w pierwszym kwartale 2013 roku. Oddanie do użytku drugiego budynku planowane jest na koniec 2013.
Realizacja pierwszego etapu budowy warszawskiego Oxygen Park ma się zakończyć w pierwszym kwartale 2013 roku. Oddanie do użytku drugiego budynku planowane jest na koniec 2013.
Warszawa. Biurowce należące do Yareal Polska oferują 18,3 tys. mkw. powierzchni najmu.

Znajdujący się obecnie w zaawansowanej fazie budowy warszawski kompleks biurowy Oxygen Park będzie komercjalizowany przez firmę Colliers. W jego skład wejdą dwa szesciokondygnacyjne budynki powstające zgodnie założeniem zrównoważonego budownictwa i podlegające certyfikacji w systemie BREEAM. Ten nowoczesny obiekt biurowy znajdujący się w sąsiedztwie Alej Jerozolimskich zostanie ukończony w przyszłym roku. W obiekcie znajdzie się 141 miejsc na parkingu podziemnym i 21 miejsc na zewnątrz budynku. Planowany jest także parking dla rowerów.

- Dołożymy wszelkich starań, aby Oxygen Park był kolejnym sukcesem naszej firmy. Pracując nad projektem uwzględniliśmy wszystkie aspekty, które powinny cechować nowoczesne biuro. Do współpracy przy komercjalizacji budynku zaprosiliśmy firmę Colliers, która przekonała nas swoją skutecznością i profesjonalnym podejściem do klienta - mówi Sylwia Piechnik, Dyrektor ds. Najmu i Sprzedaży Yareal Polska.

- Oxygen Park w pierwszej linii Alei Jerozolimskich to kolejny ciekawy projekt w portfolio Colliers, świetnie wpisujący się w strategię Działu Reprezentacji Właściciela, koncentrującej się na projektach biurowych wysokiej jakości w atrakcyjnych lokalizacjach – komentuje Anna Szymańska, Associate Director, Dział Powierzchni Biurowych | Reprezentacja Właściciela, Colliers International. - Aleje Jerozolimskie to lokalizacja, która dynamicznie się rozwija. Z roku na rok poprawia się infrastruktura drogowa oraz komunikacja miejska w tej okolicy. Ma to przełożenie na decyzje koncernów, które coraz chętniej lokują tu swoje siedziby. Oxygen Park znalazł już pierwszego najemcę, a kolejne umowy są na etapie negocjacji – dodaje Anna Szymańska.


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Henryk D. :
W takiej lokalizacji chyba nie trudno będzie o najemców, mimo wszystko dobrze, że zabrała się za to taka sprawdzona firma.
20 września 2012 16:52
Interbiuro - duży
mantra