Proton Office

EKO Niebawem przenosiny Infosys do Green Horizon

|
Infosys BPO Poland w lutym tego roku zwiększył powierzchnię najmu  w kompleksie Green Horizon do ok. 15 000 mkw
Infosys BPO Poland w lutym tego roku zwiększył powierzchnię najmu w kompleksie Green Horizon do ok. 15 000 mkw
Łódź. Indyjska firma prowadzi równocześnie zakrojoną na szeroką skalę rekrutację. Poszukiwani są specjaliści z branż: audyt i kontrola wewnętrzna, zarządzanie procesami, zakupy, czy księgowość i finanse.

Infosys BPO Poland z siedzibą w Łodzi działa od października 2007 roku, świadcząc usługi outsourcingowe dla klientów z 27 krajów świata i zatrudnia blisko1500 specjalistów. Firma stawia na wykwalifikowaną kadrę, która pozwoli realizować ambitne plany. Obecnie zatrudnia 75% pracowników z wyższym wykształceniem uniwersyteckim i 18% posiadających certyfikaty ACCA, stopnie naukowe lub po ukończeniu studiów MBA oraz innych studiów podyplomowych. 50% kadry kierowniczej posiada Certyfikat Księgowy Ministra Finansów. Firma obecnie stawia w głównej mierze na konsulting i doradztwo strategiczne – obejmujące całokształt zaawansowanych procesów w przedsiębiorstwach klientów spółki.

- W trzecim kwartale tego roku Infosys BPO Poland będzie kontynuować swoją szeroko zakrojoną kampanię rekrutacyjną – mówi portalowi e-biurowce.pl Agnieszka Jackowska, Dyrektor Zarządzająca Infosys BPO Poland – W najbliższych miesiącach zamierzamy zatrudnić aż 120 specjalistów w takich obszarach, jak audyt i kontrola wewnętrzna, zarządzanie procesami, zakupy, czy księgowość i finanse. Aktywnie poszukujemy także konsultantów SAP, którzy oprócz biegłej znajomości języków obcych, posiadają wiedzę  z takich dziedzin, jak finanse i bankowość oraz zarządzanie produkcją. Bardzo ważne również, aby kandydaci do pracy w Infosys znali specyfikę w pracy w wielokulturowym środowisku i byli gotowi do regularnych, zagranicznych podróży służbowych. Ten wymóg wynika  z faktu, że zdecydowaną większość naszych klientów stanowią firmy zagraniczne – dodaje.

Już niebawem, bowiem za nieco ponad miesiąc Infosys BPO Poland przeprowadzi się do nowego lokum znajdującego się w pierwszej fazie kompleksu biurowego Green Horizon w Łodzi.  Przeniesienie siedziby do jednego z biurowców Skanska Property Poland pozwoli na konsolidację wszystkich działów tej indyjskiej firmy i  jej dalszy rozwój.

Green Horizon to kompleks biurowy klasy A realizowany zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa. Będzie to pierwszy biurowiec w Łodzi posiadający certyfikat LEED. Kompleks biurowy Green Horizon będzie składał się z dwóch budynków o łącznej powierzchni najmu wynoszącej około 33 000 mkw. Ten nowoczesny, siedmiokondygnacyjny kompleks będzie dysponować dwupoziomowym parkingiem podziemnym z 395 miejscami, a także parkingiem rowerowym oraz prysznicami i szatniami dla rowerzystów. 

Właściciele obiektu podkreślają, że Green Horizon został specjalnie zaprojektowany z uwzględnieniem specyficznych potrzeb firm z sektora BPO (ang. business proces outsourcing), które kładą duży nacisk na systemy zabezpieczeń, tak aby zagwarantować jak najwyższe standardy bezpieczeństwa danych wykorzystywanych przez najemcę. Budowa pierwszej fazy projektu (budynek A) rozpoczęła się w drugim kwartale 2011 roku, a jej zakończenie jest planowane na czwarty kwartał tego roku.


0.0
Napisz pierwszy komentarz