Vastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoTorus logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBusiness House logoPodium Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoKontor logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Bezpieczeństwo Firmowych Sieci

Lekarstwem na problemy czyhajace w sieci jest zastosowanie skutecznych rozwiązań technologicznych w zakresie bezpieczeństwa danych oraz dostępu do zasobów firmowych sieci.
Lekarstwem na problemy czyhajace w sieci jest zastosowanie skutecznych rozwiązań technologicznych w zakresie bezpieczeństwa danych oraz dostępu do zasobów firmowych sieci.
Hakerstwo, spam, luki w zabezpieczeniach to w dzisiejszym cyfrowym świecie codzienność. Jak się temu przeciwstawić?

Już jutro w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” w Warszawie odbędzie się konferencja,  podczas której uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie chronić firmowe zasoby i jak wdrożyć odpowiednią politykę bezpieczeństwa.

Zagrożenia czyhające w sieci niosą za sobą niejednokrotnie spore straty dla firm, warto zatem wprowadzić skuteczne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa danych przekonują organizatorzy.

W jutrzejszej konferencji wezmą udział między innymi: osoby odpowiedzialne za utrzymanie bezpieczeństwa w firmie, dyrektorzy/specjaliści/managerowie ds. bezpieczeństwa IT w firmie, przedstawiciele branży finansowej, ubezpieczeniowej, przemysłu, telekomunikacji, administracji, energetyki, branży usługowej.

Więcej informacji znajda Państwo pod adresem: http://www.e-biurowce.pl/pl/event/1077/bezpieczenstwo-firmowych-sieci


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra