PGE Narodowy

Nowy dzień dla biznesu w Łodzi

MediaHUB łączy nowoczesne podejście do biznesu, kompleksowość i ekskluzywność.
Zaprezentowano dziennikarzom pierwszy multimedialny hub biznesowy.

Adres Łąkowa 29 w Łodzi już nie długo będzie kojarzony jako miejsce nowych technologii, branż kreatywnych i mediów. Będzie to możliwe dzięki powstającemu w centrum miasta obiektowi biurowemu klasy A, który łączy w sobie nowoczesne podejście do biznesu, kompleksowość i ekskluzywność. Biurowiec zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu głównych arterii i drogi krajowej nr 1 oraz nieopodal terenów zielonych jednego z największych parków Łodzi.

W sąsiedztwie MediaHUB znajdziemy hotel sieci DoubleTree by Hilton oferujący 193 pokoje, osiem sal konferencyjnych na ponad tysiąc osób, basen, SPA, salę balową oraz kinową i restaurację, natomiast sam obiekt oferuje 3170 mkw. powierzchni biurowej.

Nie tak dawno postępy prac od wewnątrz mogli prześledzić dziennikarze, którym zaprezentowano filozofię “new business day” czyli nowego stylu pracy i prowadzenia biznesu. Genezę koncepcji elewacji budynku żurnalistom zaprezentował architekt i projektant z pracowni Kuryłowicz & Associates, Marcin Klukowski. To medialne spotkanie stało się także okazją do inauguracji ogólnopolskiego castingu na sobowtóry pięciu pierwszoplanowych postaci kadru widocznego w elewacji budynku.

Łódzki hub biznesowy tworzą między innymi: operator usług multimedialnych TOYA oraz TOYA Studios, Klub Wytwórnia, a także Opus Film, Łódzkie Centrum Filmowe i Filmoteka Narodowa.

Głównym inwestorem łódzkiego projektu MediaHUB jest firma TOYA, lider technologiczny w branży telekomunikacyjnej, który stworzył rozbudowaną sieć połączeń firm sektora nowych technologii i mediów.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra