Szybkie tempo budowlańców Nobel Tower

Już od 15 października przedsiebiorcy moga zgłaszac swoje pomysły na biznes w Inkubatorze Centrum Zaawansowanych Technologii Nobel Tower
Plac budowy Centrum Zaawansowanych Technologii Nobel Tower
Poznań. Przedsiębiorcy z dużym zainteresowaniem przyglądają się postępom prac budowlanych.

Poznańskie Centrum Zaawansowanych Technologii Nobel Tower będzie oferować swoim najemcom zarówno biura, jak i laboratoria, inkubator dla małych firm oraz start-up'ów, a także sale konferencyjne. Ten nowoczesny park naukowo – technologiczny stawia na przyjazne dla środowiska rozwiązania. Nobel Tower będzie wyposażony w inteligentne i energooszczędne systemy.

- Przedsiębiorcy pytają przede wszystkim o korzyści z ulokowania firmy w parku naukowo-technologicznym. Możemy przedstawić wiele argumentów, które wyróżniają nas na rynku. Szeroki wachlarz innowacyjnych usług, zaawansowane systemy informatyczne zastosowane w inteligentnym budynku i otoczenie innych, bardzo innowacyjnych firm tworzą w Nobel Tower idealne środowisko dla rozwoju  pomysłów o dużym potencjale gospodarczym - mówi Piotr Okulicz-Kozaryn, Prezes Centrum Zaawansowanych Technologii.

Centrum będzie miało niebagatelny wpływ na rozwój nowopowstających firm, także tych innowacyjnych oraz zatrudnienie w Wielkopolsce, co pozwoli zwiekszyć potencjał regionu.

- Nowy park naukowo-technologiczny, ze względu na atrakcyjną lokalizację i preferencyjne warunki najmu, przyciąga zagranicznych inwestorów oraz innowacyjne przedsiębiorstwa. To wiąże się z rozwojem nowych firm i powstawaniem nowych miejsc pracy. Dla lokalnej społeczności to realne korzyści - podkreśla Tomasz Lipczyński, Project Manager.

Nie tak dawno na placu budowy Nobel Tower miała miejsce pierwsza, ale jakże ważna uroczystość. Wmurowanie kamienia węgielnego zgromadziło przedstawicieli zarówno władz miasta, jak i lokalnych pracodawców. Nie zabrakło także Piotra Okulicz-Kozaryna – Prezesa Centrum Zaawansowanych Technologii.

Budynek zostanie oddany do użytku w połowie przyszłego roku.

 


0.0
Tagi: Nobel Tower
Napisz pierwszy komentarz