Aluprof S.A. logoKontor logoCOTEX Office Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCity Space logoArchicom logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoForbo Flooring Systems Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoPodium Investment logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Zbliża się seminarium ,,Zielony Biurowiec”

W czwartek odbedzie się kolejne spotkanie branży związanej z nieruchomościami biurowymi i komercyjnymi
W czwartek odbedzie się kolejne spotkanie branży związanej z nieruchomościami biurowymi i komercyjnymi
Warszawa. Podczas spotkania zostanie poruszony temat zmian prawnych związanych z obecnością Polski w strukturach unijnych, które zakładają, że za osiem lat każdy budynek będzie musiał charakteryzować się niemal zerowym zużyciem energii.

Już w najbliższy czwartek w Centrum Nauki Kopernik pod patronatem medialnym portalu e-biurowce.pl odbędzie się druga edycja seminarium ,,Zielony Biurowiec” będące częścią czwartej już konferencji z cyklu ,,Innovative Poland”.

Uczestnicy seminarium będą dyskutować na temat ekologicznego i energooszczędnego budownictwa w Polsce. Zostanie poruszona między innymi rola państwa w promowaniu budownictwa zrównoważonego, energooszczędnych i ekologicznych technologii wykorzystywanych w zielonym budownictwie oraz sposoby dofinansowania zielonego budownictwa w ramach programów MTBiGM i NFOŚiGW

Objęte honorowym patronatem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej drugie już seminarium ,,Zielony Biurowiec” w Centrum Nauki Kopernik kierowane jest do osób oraz firm zainteresowanych wprowadzeniem rozwiązań ekologicznych na rynek polskich nieruchomości biurowych i komercyjnych, także bankowców, finansistów oraz przedstawicieli rządu i samorządów.

IV edycja ,,Innovative Poland” w Centrum Nauki Kopernik zgromadzi między innymi architektów, inżynierów, deweloperów, inwestorów oraz przedstawicieli branż zainteresowanych certyfikacją i rewitalizacją.

Organizatorem czwartkowej konferencji jest dom wydawniczy Warsaw Voice SA. Początek o godzinie 8:00.  Patronem medialnym seminarium ,,Zielony Biurowiec” jest portal e-biurowce.pl.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra