Forbo pod logo

EKO Zbliża się seminarium ,,Zielony Biurowiec”

W czwartek odbedzie się kolejne spotkanie branży związanej z nieruchomościami biurowymi i komercyjnymi
W czwartek odbedzie się kolejne spotkanie branży związanej z nieruchomościami biurowymi i komercyjnymi
Warszawa. Podczas spotkania zostanie poruszony temat zmian prawnych związanych z obecnością Polski w strukturach unijnych, które zakładają, że za osiem lat każdy budynek będzie musiał charakteryzować się niemal zerowym zużyciem energii.

Już w najbliższy czwartek w Centrum Nauki Kopernik pod patronatem medialnym portalu e-biurowce.pl odbędzie się druga edycja seminarium ,,Zielony Biurowiec” będące częścią czwartej już konferencji z cyklu ,,Innovative Poland”.

Uczestnicy seminarium będą dyskutować na temat ekologicznego i energooszczędnego budownictwa w Polsce. Zostanie poruszona między innymi rola państwa w promowaniu budownictwa zrównoważonego, energooszczędnych i ekologicznych technologii wykorzystywanych w zielonym budownictwie oraz sposoby dofinansowania zielonego budownictwa w ramach programów MTBiGM i NFOŚiGW

Objęte honorowym patronatem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej drugie już seminarium ,,Zielony Biurowiec” w Centrum Nauki Kopernik kierowane jest do osób oraz firm zainteresowanych wprowadzeniem rozwiązań ekologicznych na rynek polskich nieruchomości biurowych i komercyjnych, także bankowców, finansistów oraz przedstawicieli rządu i samorządów.

IV edycja ,,Innovative Poland” w Centrum Nauki Kopernik zgromadzi między innymi architektów, inżynierów, deweloperów, inwestorów oraz przedstawicieli branż zainteresowanych certyfikacją i rewitalizacją.

Organizatorem czwartkowej konferencji jest dom wydawniczy Warsaw Voice SA. Początek o godzinie 8:00.  Patronem medialnym seminarium ,,Zielony Biurowiec” jest portal e-biurowce.pl.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Everspace II
mantra