Eksperci o problemach związanych z realizacją projektów budowlanych

Coraz częściej mówi się o upadkach firm budowlanych i o ich kłopotach finansowych, ale czy to kwestia jedynie złego zarządzania?
Coraz częściej mówi się o upadkach firm budowlanych i o ich kłopotach finansowych, ale czy to kwestia jedynie złego zarządzania?
Warszawa. 12-13 grudnia odbędą się warsztaty „Kontrakty budowlane – jak nie upaść z wykonawcą i zabezpieczyć swoją umowę”.

Podczas dwudniowych warsztatów eksperci, a przede wszystkim praktycy z firmy Skanska oraz Strabag i Kancelarii Spaczyński Szczepaniak i Wspólnicy (SSW) omówią najważniejsze problemy pojawiające się w związku z realizacją projektów budowlanych. 

Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się między innymi jak należy prawidłowo zawierać umowy w procesie budowlanym, jak powinien wyglądać proces nadzoru prawidłowości wykonania umowy oraz jakie są sposoby zabezpieczenia zawieranych umów. Ponadto omówiona zostanie rola podwykonawców oraz ich odpowiedzialność, kwestie związane z przedwczesnym rozwiązaniem umowy, a także sposób rozliczenia kontraktu budowlanego w sytuacji upadłości.

Warsztaty organizowane przez Nowoczesną Firmę kierowane są przede wszystkim do podmiotów występujących w procesie budowlanym od strony inwestora, jak i wykonawcy, firm finansujących roboty budowlane oraz osób prowadzących działalność w zakresie kontraktów.

Organizatorzy przygotowali także spore ułatwienie dla tych, których odział w warsztatach jest niemożliwy. Transmisja online to możliwość udziału w warsztatach bez konieczności często długiej podróżny do stolicy Polski. Decydujący się na tę formę uczestnictwa w warsztatach otrzymają komplet prezentacji wszystkich prelegentów, bezpośrednią transmisję wszystkich wykładów i ćwiczeń oraz możliwość zadawania pytań w czasie rzeczywistym


Patronem konferencji „Kontrakty budowlane – jak nie upaść z wykonawcą i zabezpieczyć swoją umowę” jest serwis e-biurowce.pl.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz