Nowy Styl Group logoTorus logoPodium Investment logoINTER-BUD logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKontor logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBusiness House logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoForbo Flooring Systems Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArchicom logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Eksperci o problemach związanych z realizacją projektów budowlanych

Coraz częściej mówi się o upadkach firm budowlanych i o ich kłopotach finansowych, ale czy to kwestia jedynie złego zarządzania?
Coraz częściej mówi się o upadkach firm budowlanych i o ich kłopotach finansowych, ale czy to kwestia jedynie złego zarządzania?
Warszawa. 12-13 grudnia odbędą się warsztaty „Kontrakty budowlane – jak nie upaść z wykonawcą i zabezpieczyć swoją umowę”.

Podczas dwudniowych warsztatów eksperci, a przede wszystkim praktycy z firmy Skanska oraz Strabag i Kancelarii Spaczyński Szczepaniak i Wspólnicy (SSW) omówią najważniejsze problemy pojawiające się w związku z realizacją projektów budowlanych. 

Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się między innymi jak należy prawidłowo zawierać umowy w procesie budowlanym, jak powinien wyglądać proces nadzoru prawidłowości wykonania umowy oraz jakie są sposoby zabezpieczenia zawieranych umów. Ponadto omówiona zostanie rola podwykonawców oraz ich odpowiedzialność, kwestie związane z przedwczesnym rozwiązaniem umowy, a także sposób rozliczenia kontraktu budowlanego w sytuacji upadłości.

Warsztaty organizowane przez Nowoczesną Firmę kierowane są przede wszystkim do podmiotów występujących w procesie budowlanym od strony inwestora, jak i wykonawcy, firm finansujących roboty budowlane oraz osób prowadzących działalność w zakresie kontraktów.

Organizatorzy przygotowali także spore ułatwienie dla tych, których odział w warsztatach jest niemożliwy. Transmisja online to możliwość udziału w warsztatach bez konieczności często długiej podróżny do stolicy Polski. Decydujący się na tę formę uczestnictwa w warsztatach otrzymają komplet prezentacji wszystkich prelegentów, bezpośrednią transmisję wszystkich wykładów i ćwiczeń oraz możliwość zadawania pytań w czasie rzeczywistym


Patronem konferencji „Kontrakty budowlane – jak nie upaść z wykonawcą i zabezpieczyć swoją umowę” jest serwis e-biurowce.pl.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra