bcb wrzesień 2020

W Lublinie powstaje JPBC Business Center

Widok biurowca w nocy
W 2013 r. oddany zostanie do użytku biurowiec JPBC Business Center w Lublinie.

W Lublinie powstaje biurowiec JPBC Business Center. W chwili obecnej obiekt jest na etapie położenia elewacji, prac instalacyjnych i wykończeniowych. Budynek zostanie oddany do użytku w II kwartale 2013 r.

JPBC Business Center zlokalizowany jest przy ul. Jana Pawła II 17. Dojazd do centrum umożliwiony jest dzięki Alei Kraśnickiego oraz ulicami Armii Krajowej, Filaretów i Nadbystrzycką. Całkowita powierzchnia wynosić będzie 6 688 mkw, z czego 5 400 mkw stanowi powierzchnia biurowa, handlowa i usługowa

Za projekt architektoniczny odpowiada Zbigniew Szeliga z pracowni architektonicznej „Baszta”. Budynek będzie miał nowoczesną bryłę, w środku zastosowane zostaną rozwiązania takie jak podłoga techniczna. Obiekt posiadać będzie całodobową ochronę, zastosowany system open space pozwoli na dowolną aranżację wnętrz. JPBC Business Center powstaje z uwzględnieniem zasad przyjaznych środowisku, czego przykładem będą energooszczędne technologie, m.in. pompy ciepła.

Obiekt realizuje JPBC Sp. z o.o., firma związana z obsługą rynku nieruchomości. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Max-Bud Grzegorz Pawłowski z Lublina.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz