Spectra Development logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPodium Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoVantage Development S.A. logoAluprof S.A. logoArchicom logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoBusiness House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKontor logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTétris Poland logoCOTEX Office Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Becher Platinum zdobi Kielce

Budynek ze szkła, kamienia i stali stanął w sercu miasta. Zaprojektowali go architekci z Dobrej Firmy.

Zakończyła się budowa Becher Platinum w centrum Kielc - pierwsi właściciele i najemcy mogą wprowadzić się do swoich biur. Za inwestycję u rogu ul. Cichej i al. IX Wieków Kielc odpowiada kielecka spółka Becher – czytamy w „Echu Dnia”.

Jest to już drugi tego typu obiekt, jaki kielecki deweloper stawia w tej okolicy. Multifunkcyjny budynek zaprojektowała firma Dobra Forma. Na parterze biurowca znajduje się sześć lokali handlowych, na piętrach od I do IV – powierzchnie biurowe i usługowe. Pracownia postawiła na połączenie klasycznych materiałów – szkła, granitu i stali nierdzewnej.

W najbliższym czasie inwestor planuje zakończenie budowy drugiego biurowca, dostawionego do boku Platinum. Mimo że biurowce różnią się koncepcją architektoniczną, stanowić będą kompozycyjną całość. Firma Becher planuje zakończyć jego budowę w grudniu bieżącego roku.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra