INTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logoForbo Flooring Systems Polska logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoPodium Investment logoVantage Development S.A. logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoTorus logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKontor logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArchicom logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Dzieje się u Teofilów

Zdjęcie przedstawia Park Biznesu Teofilów
Zdjęcie przedstawia Park Biznesu Teofilów
Łódzki kompleks wchodzi w kolejną fazę. Po ukończeniu biurowca nadeszła pora na dalsze działania.

Rozpoczęła się rozbiórka wzniesionego w latach 70-tych biurowca Elektromontażu, który znajduje się przy ul. Traktorowej w Łodzi. Najdalej po 3 miesiącach na parceli rozpoczną się prace związane z budową parkingu. W miarę wzrostu potrzeb rynku parking zastąpi nowy budynek – trzeci z planowanych czterech w kompleksie Park Biznesu Teofilów.

Obecnie trwają prace we wnętrzach obiektu – porządkowanie pomieszczeń, usuwanie ścianek działowych i drzwi. Biurowiec Elektromontażu będzie rozbierany stopniowo przez okres ok. 2-3 miesięcy. Ze względu na niewielką odległość do nowopowstałego budynku C nie możemy dokonać spektakularnego wyburzenia starego biurowca – wyjaśnił Łukasz Maciak, Dyrektor Inwestycji Komercyjnych Funduszy Nieruchomości Arka.

Docelowo Park Biznesu Teofilów będzie się składał z czterech budynków. Pierwszy – biurowiec „C” zostanie oddany do użytku we wrześniu. W otoczeniu obiektu przeprowadzane są jeszcze prace remontowe i porządkowe, zainicjowane przez Urząd Miasta Łodzi. Trwa naprawa drogi dojazdowej, która obejmuje naprawę nawierzchni i wymianę krawężników i chodników.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra