Dzieje się u Teofilów

Zdjęcie przedstawia Park Biznesu Teofilów
Zdjęcie przedstawia Park Biznesu Teofilów
Łódzki kompleks wchodzi w kolejną fazę. Po ukończeniu biurowca nadeszła pora na dalsze działania.

Rozpoczęła się rozbiórka wzniesionego w latach 70-tych biurowca Elektromontażu, który znajduje się przy ul. Traktorowej w Łodzi. Najdalej po 3 miesiącach na parceli rozpoczną się prace związane z budową parkingu. W miarę wzrostu potrzeb rynku parking zastąpi nowy budynek – trzeci z planowanych czterech w kompleksie Park Biznesu Teofilów.

Obecnie trwają prace we wnętrzach obiektu – porządkowanie pomieszczeń, usuwanie ścianek działowych i drzwi. Biurowiec Elektromontażu będzie rozbierany stopniowo przez okres ok. 2-3 miesięcy. Ze względu na niewielką odległość do nowopowstałego budynku C nie możemy dokonać spektakularnego wyburzenia starego biurowca – wyjaśnił Łukasz Maciak, Dyrektor Inwestycji Komercyjnych Funduszy Nieruchomości Arka.

Docelowo Park Biznesu Teofilów będzie się składał z czterech budynków. Pierwszy – biurowiec „C” zostanie oddany do użytku we wrześniu. W otoczeniu obiektu przeprowadzane są jeszcze prace remontowe i porządkowe, zainicjowane przez Urząd Miasta Łodzi. Trwa naprawa drogi dojazdowej, która obejmuje naprawę nawierzchni i wymianę krawężników i chodników.


0.0
Napisz pierwszy komentarz