Meduza i Etiuda na topie

Biurowiec M65 Meduza ma dwóch nowych najemców.Z kolei Amer Sports Poland przeprowadzi się do Krakowskiego Centrum Biurowego Etiuda.

Biurowiec M65 Meduza ma dwóch nowych najemców - Fundację Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości i Panoramę Finansów. Z kolei firma Amer Sports Poland przeprowadzi się do Krakowskiego Centrum Biurowego Etiuda. Najemców w transakcjach, które objęły łącznie prawie 2 tys. m kw. powierzchni, reprezentowali doradcy rynku nieruchomości komercyjnych z firmy Cushman & Wakefield.

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości to zrzeszona w AIP Group organizacja, która umożliwia beneficjentom prowadzenie działalności gospodarczej na preferencyjnych zasadach i wspiera ideę przedsiębiorczości. Drugi z najemców Meduzy – Panorama Finansów (PF Leasing), jest nową spółką grupy kapitałowej GETIN Holding, świadczącą usługi leasingowe dla przedsiębiorców.

Amer Sports Poland na polskim rynku odpowiada za dystrybucję m.in. marek Salomon oraz Suunto. W KCB Etiuda, nowej siedzibie firmy Amer , zajmie 1,26 tys. m kw. powierzchni, którą podzieli na część wystawienniczą oraz centrum rozliczeniowe.

Fundacja AIP wprowadzi się do nowego biura na początku listopada. Firmy Amer Sports oraz Panorama Finansów powinny przenieść się do  swoich siedzib po okresie wakacyjnym.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz