INTER-BUD logoINTERBIURO logoArchicom logoForbo Flooring Systems Polska logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoTorus logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKontor logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Branża motoryzacyjna w Złotkowie

Przedsiębiorstwo Nickel zbuduje dla firmy Bowa halę produkcyjną, magazyn i biuro.

Przedsiębiorstwo Techniczno-Budowlane Nickel rozpoczęło realizację inwestycji dla firmy BOWA – producenta w branży motoryzacyjnej i medycznej. Do końca listopada w podpoznańskim Złotkowie PTB Nickel rozbuduje kompleks, składający się z hali produkcyjnej, budynku magazynowego i obiektu biurowego.

BOWA electronic GmbH została założona w 1977 r. Polski zakład produkcyjny w Złotkowie firma uruchomiła w 1990 r. W polskiej siedzibie zatrudnionych jest ponad 300 osób. Głównym kierunkiem działalności spółki jest produkcja czujników, dzięki którym możliwe jest określanie stopnia zużycia klocków hamulcowych. Oferta firmy obejmuje systemy proste – jednobiegunowe, jak i systemy wielostopniowe, które kontrolują stopień zużycia okładzin hamulcowych przez cały okres ich żywotności. W asortymencie firmy znajdują się także złącza specjalne dla medycyny, a także sprzęt i akcesoria dla elektrochirurgii.

PTB Nickel świadczy usługi w zakresie budownictwa i generalnego wykonawstwa, począwszy od etapu przygotowania projektu, po wykonanie i nadzorowanie prac aż do momentu przekazania obiektu do użytkowania.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra