Inter-bud Fabryczna - duży

Branża motoryzacyjna w Złotkowie

Przedsiębiorstwo Nickel zbuduje dla firmy Bowa halę produkcyjną, magazyn i biuro.

Przedsiębiorstwo Techniczno-Budowlane Nickel rozpoczęło realizację inwestycji dla firmy BOWA – producenta w branży motoryzacyjnej i medycznej. Do końca listopada w podpoznańskim Złotkowie PTB Nickel rozbuduje kompleks, składający się z hali produkcyjnej, budynku magazynowego i obiektu biurowego.

BOWA electronic GmbH została założona w 1977 r. Polski zakład produkcyjny w Złotkowie firma uruchomiła w 1990 r. W polskiej siedzibie zatrudnionych jest ponad 300 osób. Głównym kierunkiem działalności spółki jest produkcja czujników, dzięki którym możliwe jest określanie stopnia zużycia klocków hamulcowych. Oferta firmy obejmuje systemy proste – jednobiegunowe, jak i systemy wielostopniowe, które kontrolują stopień zużycia okładzin hamulcowych przez cały okres ich żywotności. W asortymencie firmy znajdują się także złącza specjalne dla medycyny, a także sprzęt i akcesoria dla elektrochirurgii.

PTB Nickel świadczy usługi w zakresie budownictwa i generalnego wykonawstwa, począwszy od etapu przygotowania projektu, po wykonanie i nadzorowanie prac aż do momentu przekazania obiektu do użytkowania.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra