Park Project II

Colliers na zielono

Firma doradcza uruchamia w Polsce Dział Certyfikacji Zielonych Budynków.

Firma doradcza Colliers International otworzy w Polsce Dział Certyfikacji Zielonych Budynków. Decyzja o wydzieleniu nowej jednostki wynika z rosnącego zainteresowania klientów firmy doradztwem w zakresie zrównoważonego budownictwa. Na czele działu stanie Devin Saylor związana z tematyką zrównoważonego rozwoju od ponad 15 lat.

W regionie Europy Wschodniej Dział Certyfikacji Zielonych Budynków to prężnie działający zespół. Nadszedł czas, aby również w polskim biurze wyodrębnić grupę specjalistów dedykowanych wyłącznie do realizacji zielonych projektów. Jako zarządcy nieruchomości biurowych doradzamy, jakie rozwiązania można wprowadzić w codzienną eksploatację już istniejących budynków, aby zwiększyć dbałość o środowisko, równocześnie osiągając przy tym widoczne oszczędności – poinformowała Monika Rajska, partner zarządzający Colliers International w Polsce.

Devin Saylor jest wysokiej klasy ekspertem w zakresie certyfikacji. Wiedzę zdobyła pracując przy projektach na terenie Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Aktywnie angażowała się przede wszystkim w proekologiczne konferencje organizowane w regionie. Jako akredytowany doradca, jest propagatorką wiedzy na temat procesu certyfikacji LEED. W gronie klientów, którym dotychczas doradzała, znalazły się fundusze inwestycyjne, fundusze emerytalne, organizacje typu non-profit, lokalne władze, firmy z rynku nieruchomości oraz instytucje finansowe.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra