Torus logoCity Space logoVantage Development S.A. logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoCOTEX Office Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKontor logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Sii rozwija się w Lublinie

Siedziba Sii w Lublinie
W nowej placówce Sii zatrudnienie znajdzie około 100 osób
Sii, dostawca usług IT i inżynierii przemysłowej, otwiera nowe Centrum Usług w Lublinie.

Nowa siedziba firmy będzie kolejną w Polsce, po Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Łodzi. W ramach nowego Centrum Usług IT zatrudnienie znajdzie około 100 osób.

Nowe biuro firmy znajduje się przy ulicy Tomasza Zana w Lublinie. Obecnie firma prowadzi już działania administracyjne i rekrutacyjne. Sii poszukuje osoby na stanowiska osoby zarządzającej i specjalisty ds. administracji, a także inżynierów IT: programistów .NET i webowych, architektów SharePoint i CRM, programistów Microsoft Dynamics AX. Nowe centrum usług zajmować się będzie projektami IT z zakresu testów, budowy i rozwoju aplikacji, a także zarządzaniem infrastruktura na rzecz klientów Sii w całej Polsce i, w ramach usług offshoringowych, za granicą.

Firma Sii jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm z branży IT w Polsce. Wydawnictwo IDG w swoim raporcie TOP 200 z lipca 2013 roku umieściło Sii na czele rankingu „Firmy informatyczne o największym wzroście zatrudnienia”. Niedawno firma znalazła się również na 15 miejscu w rankingu Europe's 500, który gromadzi najdynamiczniej rosnące przedsiębiorstwa prywatne w Europie. Badanie prowadzone jest regularnie pod patronatem Patronatu Europejskiego.

Sii zdobyło również tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce w 2012 roku, według zestawienia Computerworld. W maju 2013 roku firma znalazła się również w gronie 50 najlepszych pracodawców IT w Polsce w badaniu TOP 50 „Ideal Employer” 2013 Student Survey.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra