WEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoPorto Office A Sp. z o.o. logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoKontor logoVantage Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoINTERBIURO logoCity Space logoArchicom logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Przejęcie w stolicy Estonii

Kompleks Lincolna stał się pierwszym nieruchomościowym składnikiem aktywów BPT AM.

Asset Management BPT zakupiła pierwszą nieruchomość – kompleks  biurowy Lincona w Tallinie. Kompleks jest siedzibą grupy Swedbank IT. Stanie się on pierwszym składnikiem aktywów w nowym, bałtyckim portfolio firmy.

Kompleks biurowy Lincona znajduje się na głównej drodze Pärnu, zaledwie 4 km od Starego Miasta w Tallinnie. Kompleks posiada do wynajęcia 4 obiekty o łącznej powierzchni netto 11,336 tys. m. kw. Trzy z czterech budynków, które stanowią 75 proc. całkowitej powierzchni, przeznaczone są na biura.

Transakcja ma istotne znaczenie dla BPT. Jest zgodna z naszą strategią inwestowania w wysokiej jakości aktywa, które przynoszą stały dochód – skomentował szef Asset Management dla Grupy BPT, Pan Indrek Haal. Fundusz jest w trakcie nabywania kolejnych projektów w krajach bałtyckich i  przygotowuje się do kolejnej rundy pozyskiwania funduszy, która odbywać się będzie przez pozostałą część 2011 r.

Czytaj więcej newsów


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra