CBRE będzie odpowiadać za Domaniewską 45

Domaniewska 45 w Warszawie
Firma CBRE została zarządcą biurowca Domaniewska 45
Firma doradcza CBRE została wybrana zarządcą warszawskiego biurowca Domaniewska 45.

Domaniewska 45 jest kameralnym obiektem biurowym, które powstaje na warszawskim Mokotowie. Budynek dysponować będzie około 10 000 mkw. powierzchni biurowej. Użytkownicy korzystać będą mogli z ponad 150 miejsc parkingowych. Atutem budynku jest jego lokalizacja, w bliskiej odległości środków komunikacji miejskiej, metra Wilanowska i stacji Szybkiej Kolei Miejskiej. W zasięgu 6 minut umiejscowione jest również międzynarodowe lotnisko im. Fryderyka Chopina.

 

Biurowiec ma zostać oddany do użytku w pierwszym kwartale 2014 roku. Inwestorem Domaniewska 45 jest firma ASD Real Estate.

 

 

Domaniewska 45 to bardzo atrakcyjna lokalizacja biurowa w samym sercu dynamicznie rozwijającego się Mokotowa. Jesteśmy zadowoleni z faktu, iż klient docenił nasze bogate doświadczenie w efektywnym zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi i powierzył nam to zadanie. Jesteśmy przekonani, że zarówno właściciel, jak i najemcy Domaniewskiej 45 będą usatysfakcjonowani ze świadczonych przez CBRE usług – skomentowała Iwona Małopolska, Senior Dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w CBRE.

 

CBRE działa w sektorze nieruchomości komercyjnych i oferuje takie usługi jak doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz