Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTorus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPodium Investment logoBusiness House logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArchicom logoCity Space logoINTER-BUD logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoINTERBIURO logoKontor logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wesołych Świąt!

Świąteczne i noworoczne życzenia dla Czytelników portalu składa zespół e-biurowce.pl oraz nasi partnerzy.

 

CBRE Team

 

Wszystkim klientom i przyjaciołom CBRE oraz czytelnikom E-biurowce

życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w Nowym Roku

Pracownicy i Zarząd CBRE


Monika Rajska-WolińskaŻyczę wszystkim ciepłych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech pośpiech i gorączka zakupów nie przysłonią tego, co w tym szczególnym czasie najważniejsze - czyli czasu spędzonego z najbliższymi. Branży nieruchomości życzę natomiast sfinalizowania dużych transakcji jeszcze w tym roku, a w nowym 2014 wielu ciekawych projektów i trafnych decyzji biznesowych. Wszystkiego dobrego!

Monika Rajska-Wolińska, Partner Zarządzający Colliers International w Polsce


Wesołych Świąt oraz wielu sukcesów w Nowym Roku czytelnikom portalu E-biurowce.pl życzy firma doradcza

Cushman & Wakefield


CreoConceptWszystkim Klientom, Partnerom
oraz Przyjaciołom naszej Firmy
składamy życzenia
Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym Roku

 

Właściciel oraz Pracownicy CreoConcept


Z okazji zbliżających się magicznych Świąt Bożego Narodzenia składamy na ręce Czytelników E-biurowce, a także naszych Współpracowników, Klientów i Sympatyków życzenia rodzinnej, ciepłej atmosfery, radości i uśmiechu nie tylko od święta; sił i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku - aby każdy jego dzień kończył się małym zwycięstwem.

Samych wspaniałości życzy Grupa Nowy Styl


Marcin Czekała

W imieniu firmy DynaTech Sp. z o.o., producenta nowoczesnych systemów do składowania dokumentów, składam życzenia wszelkiej pomyślności na nadchodzące święta Bożego Narodzenia jak i na cały 2014 rok.

Marcin Czekała
Kierownik Sprzedaży

 


Mniejszych i Większych Cudów Powszednich

Szczęśliwych Zbiegów Okoliczności

i Radosnych Przypadków,

A nade wszystko

Pogody Ducha na Cały Rok

i Bardzo, Bardzo Szczęśliwego

Nowego Roku

Życzy Interbiuro


Anna Bartoszewicz WnukW imieniu firmy doradczej Jones Lang LaSalle chciałabym złożyć wszystkim Czytelnikom najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia – wyjątkowych chwil spędzonych w gronie najbliższych, a także odrobiny spokoju, z dala od codziennego zgiełku, obowiązków i zadań. A w Nowym Roku – sukcesów, wyzwań oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym.

Anna Bartoszewicz Wnuk, Dyrektor Działu Badań Rynku i PR, Jones Lang LaSalle


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra