Kinnarps 01.06-30.06

Warszawa pokaże swoje biurowce w Cannes

|
Wizualizacja stoiska Warszawy na targach MIPIM 2014
Na targach Warszawa chce wystawić na sprzedaż działki znajdujące się m.in. w Śródmieściu, na Bielanach oraz Pradze.
Na tegorocznych targach MIPIM ratusz chce zaprezentować inwestycje zmieniające wizerunek stolicy. Na partnerów wybrano m.in. BBI Development NFI, HB Reavis i Ghelamco.

W dniach 11-15 marca Warszawa będzie uczestniczyć w targach MIPIM 2014 w Cannes. Jako partnerzy stolicy na tegoroczne targi MIPIM pojadą firmy deweloperskie: BBI Development NFI, HB Reavis, Ghelamco, Black Lion SA, Kulczyk Silverstein, Marvipol oraz Echo Investment.

 

Na targach w Cannes stolica chce wystawić na sprzedaż działki znajdujące się m.in. w Śródmieściu, na Bielanach oraz Pradze. Prezydent Miasta przekonuje jednak, że to nie jedyny cel obecności Warszawy na MIPIM 2014. Wizyta w Cannes to dla nas nie tylko okazja do pokazania oferty nieruchomości na sprzedaż, to przede wszystkim narzędzie budowania i upowszechniania wizerunku Warszawy jako miasta nowoczesnego, otwartego, w którym warto żyć i pracować – informuje Hanna Gronkiewicz-Waltz.

 

Na swoim stanowisku Warszawa wraz z partnerami zaprezentuje zarówno inwestycje zrealizowane, które już wpłynęły na panoramę miasta, jak i te planowane oraz w trakcie realizacji. W ten sposób ratusz chce zareklamować potencjał inwestycyjny stolicy.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz