Podium Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoVantage Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoArchicom logoKontor logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Warszawa pokaże swoje biurowce w Cannes

|
Wizualizacja stoiska Warszawy na targach MIPIM 2014
Na targach Warszawa chce wystawić na sprzedaż działki znajdujące się m.in. w Śródmieściu, na Bielanach oraz Pradze.
Na tegorocznych targach MIPIM ratusz chce zaprezentować inwestycje zmieniające wizerunek stolicy. Na partnerów wybrano m.in. BBI Development NFI, HB Reavis i Ghelamco.

W dniach 11-15 marca Warszawa będzie uczestniczyć w targach MIPIM 2014 w Cannes. Jako partnerzy stolicy na tegoroczne targi MIPIM pojadą firmy deweloperskie: BBI Development NFI, HB Reavis, Ghelamco, Black Lion SA, Kulczyk Silverstein, Marvipol oraz Echo Investment.

 

Na targach w Cannes stolica chce wystawić na sprzedaż działki znajdujące się m.in. w Śródmieściu, na Bielanach oraz Pradze. Prezydent Miasta przekonuje jednak, że to nie jedyny cel obecności Warszawy na MIPIM 2014. Wizyta w Cannes to dla nas nie tylko okazja do pokazania oferty nieruchomości na sprzedaż, to przede wszystkim narzędzie budowania i upowszechniania wizerunku Warszawy jako miasta nowoczesnego, otwartego, w którym warto żyć i pracować – informuje Hanna Gronkiewicz-Waltz.

 

Na swoim stanowisku Warszawa wraz z partnerami zaprezentuje zarówno inwestycje zrealizowane, które już wpłynęły na panoramę miasta, jak i te planowane oraz w trakcie realizacji. W ten sposób ratusz chce zareklamować potencjał inwestycyjny stolicy.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra