UNIMOR Development S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTétris Poland logoOmnitech Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGłówka Pracuje logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArchicom logoLobos Nieruchomości logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoGhelamco Poland logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGTV Lighting logoLC Corp S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEcho Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKart Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoCOTEX Office Centre logoCHB14 logoTorus logoCity Office logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCity Space logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoPRO-INVEST S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Rozpoczynają się Targi Porta 2014

26 marca rozpoczynają się trzydniowe Targi Porta 2014, odbywające się w Ełku i Suwałkach.

Targi dedykowane są Partnerom firmy Porta KMI Poland i odbędą się na terenie zakładów produkcyjnych firmy w Ełku i Suwałkach. Podzielone zostaną na dziewięć stref, które pozwolą uczestnikom na zapoznanie się z nowościami i trendami na rynku.

 

Tegoroczne wydarzenie jest już drugą edycją Targów Porta. W zeszłym roku w głównej siedzibie firmy w Bolszewie k. Gdańska spotkało się ponad 1300 przedstawicieli Autoryzowanych Dealerów i Autoryzowanych Punktów Sprzedaży. W 2014 r. organizator, czołowy polski producent wysokiej jakości drzwi, zaprosił gości do fabryk, gdzie w dniach 26-28 marca zaprezentuje produkty dostępne w swojej ofercie.

 

Na targach uczestnicy obejrzeć będą mogli premierowe kolekcje i znane już produkty, a także nowatorskie rozwiązania, zaprezentowane w strefie Hi-Tech.

 

Partnerskie i oparte na otwartości relacje z siecią sprzedaży są dla nas priorytetem. Sukces pierwszej edycji Targów Porta potwierdził, że idea spotkania, będącego platformą wymiany doświadczeń i wzmacniania relacji biznesowych, była doskonałą odpowiedzią na potrzeby naszych Partnerów. Dlatego w tym roku spotykamy się ponownie, mam nadzieję, że w jeszcze większym gronie – powiedział Artur Pęksyk, Szef Marketingu Porta KMI Poland. Oprócz naszej aktualnej oferty produktowej, podczas targów, przedstawimy naszym Partnerom m.in. nowe narzędzia, które pozwolą nam nie tylko na sprawniejszą komunikację, ale przede wszystkim dostarczą nową wartość naszym Klientom, otwierając przed nimi nowe możliwości aranżacji wnętrz.

 

Na Targach Porta 2014 nie zabraknie także specjalnej strefy dla montażystów. Pozwoli ona na obejrzenie m.in. pokazów montażu drzwi zewnętrznych, jak również zaczerpnięcia porad od ekspertów.

Tagi: Targi Porta
Napisz pierwszy komentarz
mantra