Lobos Nieruchomości logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEcho Investment logoTorus logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoBusiness House logoDorbud S.A. logoWOMAK HOLDING logoHexagon logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoHAVRE Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKart Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoUNIMOR Development S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoFYI Commercial Consulting logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoCHB14 logoOmnitech Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoNowy Styl Group logoGhelamco Poland logoCOTEX Office Centre logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoTriGranit Corporation logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Kraków Arena coraz bliżej otwarcia

Kraków Arena, źródło: ARM SA.
Wnętrze Kraków Arena
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej wydała pozytywne stanowisko w stosunku do Kraków Arena.

Uzyskanie pozytywnej opinii ze strony Straży Pożarnej oznacza, że Kraków Arena może bez przeszkód ubiegać się o wydanie pozwolenia na użytkowanie. Od wczorajszego popołudnia do wczesnych godzin porannych w hali widowiskowo sportowej Kraków Arena trwały ostatnie próby związane z  działaniem systemów przeciwpożarowych zainstalowanych w naszym obiekcie w różnych scenariuszach pożarowych. Po ich przeprowadzeniu, Komenda Miejska Państwowej Straży w Krakowie ostatecznie zakończyła swoje prace odbiorowe w obiekcie i wydała pozytywne stanowisko w sprawie uzyskania zezwolenia na użytkowanie obiektu – informuje Małgorzata Przedrzymirska, rzecznik prasowy, Agencji Rozwoju Miasta SA.

 

Hala widowiskowo – sportowa w Krakowie (Czyżyny) zlokalizowana jest przy nowopowstałej ul. Stanisława Lema. Na Kraków Arena znajduje się ok. 15 000 miejsc siedzących. Pierwszą dużą imprezą, jaka ma odbyć się w Hali, są mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn w 2014 r.

 

Budowa inwestycji rozpoczęła się w maju 2011 r., a jej zakończenie pierwotnie planowane było na grudzień 2013 r., a następnie – kwiecień 2014 r. Obecnie oddanie obiektu do użytku jest coraz bliżej. Kraków Arena jest już praktycznie gotowa; skończone jest już lodowisko, cube także, kończymy kłaść LEDy na elewacji, a od wczoraj wykonawca rozpoczął pierwsze próby świetlne. Cały ekran LEDowy będzie w pełni działać do końca czerwca br. Trwa także wyposażanie wnętrz w meble, sprzęt, gruntowne prace porządkowe w hali i wokół terenu, etc. - opisuje Małgorzata Przedrzymirska.

 

Inwestycja pełnić będzie różne funkcje: widowiskowo – estradową, sportową i rekreacyjną oraz kongresowo-wystawienniczo–ekspozycyjną i targową.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra