INTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTorus logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoPodium Investment logoFYI Commercial Consulting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoKontor logoVantage Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoSpectra Development logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Harmonogram Konstruktorskiej

Konstruktorska Business Center w nowej fazie konstrukcji.

HB Reavis Group ogłosiła na konferencji prasowej w Pure Sky Club harmonogram realizacji prac przy budowie obiektu Konstruktorska Business Center. Firma powiadomiła, że prace budowlane nad konstrukcją podziemia budynku zostaną ukończone w październiku.

Jesteśmy zadowoleni, że prace budowlane postępują według planów. (…) Jest to pierwszy krok do szerszej ekspansji naszej firmy na rynku w Warszawie i w Polsce, i to nie tylko w sektorze biurowym, lecz również w sektorze powierzchni handlowych - powiedział Stanislav Frnka, dyrektor zarządzający HB Reavis w Polsce.

Uroczystość zawieszenia wiechy na budynku jest zaplanowana na kwiecień 2012 r. Obiekt zaprojektowała pracownia architektoniczna Epstein.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra