Giant

Piątkowska 116 już prawie sprzedana

Monday Development SA - spółka notowana na NewConnect - sprzedała ponad 70 proc. biur w poznańskim biurowcu.

Monday Development SA - spółka notowana na NewConnect - sprzedała ponad 70 proc. biur w poznańskim biurowcu Piątkowska 116.

- Inwestycje biurowe z powierzchniami na sprzedaż dla sektora małych i średnich firm stanowią ważny obszar w działalności naszej spółki. W planach mamy kolejne inwestycje - mówi Kurt Montgomery, prezes zarządu Monday Development SA.

Spośród 15 biur znajdujących się budynku przy Piątkowskiej 116 sprzedano 11, a dwa kolejne zostały objęte umowami przedwstępnymi. Wśród nabywców są m.in. kancelaria prawnicza, pracownia architektoniczna oraz firma zajmująca się zaopatrzeniem biur. Na sprzedaż na parterze budynku znajduje się też lokal usługowo–handlowy z wejściem bezpośrednio z ulicy Piątkowskiej. Będzie się w nim mieścił oddział banku BNP Paribas. Umowę najmu zawarto na  5 lat, z możliwością przedłużenia.

Całkowita powierzchnia użytkowa budynku wynosi 1800 m kw. Znajdują się w nim pomieszczenia biurowe o metrażach od 60 do 250 m kw. oraz lokal usługowo-handlowy o powierzchni 217 m kw.

Czytaj wiecej newsów


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz