Agrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoArchicom logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoSpectra Development logoBusiness House logoINTERBIURO logoPodium Investment logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKontor logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

W Echo Investment znów bez dywidend

Zarząd spółki postanowił rekomendować Radzie Nadzorczej aby cały zysk netto za rok 2010 przeznaczyć na kapitał zapasowy firmy.

Zarząd spółki Echo Investment, zajmującej się również rynkiem biurowym, postanowił rekomendować Radzie Nadzorczej, aby cały zysk netto za rok 2010 wyłączyć z podziału pomiędzy akcjonariuszy i przeznaczyć go na kapitał zapasowy firmy, w celu wykorzystania go na bieżącą działalność.

Mimo że zysk był wyższy od tego za 2009 rok o ok. 11 mln zł. (wyniósł niecałe 39 mln zł.) to decyzja nie jest niespodzianką, gdyż polityka dywidendowa firmy jest taka sama od 2005 roku.

Dlatego też ceny akcji ECHO nie spadły, notując wręcz nieznaczny wzrost. Dzisiejsza cena otwarcia wynosiła 5.48 zł.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra