UNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoSpectra Development logoOmnitech Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoSchüco International Polska logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCity Office logoKwiaty dla biura logoINTERBIURO logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoLobos Nieruchomości logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKart Sp. z o.o. logoBusiness House logoPRO-INVEST S.A. logoTorus logoOnyx Business Point logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCHB14 logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCity Space logoEcho Investment logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGłówka Pracuje logoFYI Commercial Consulting logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoLC Corp S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Designerskie „perełki” także dla biur

Przed nami kolejna edycja targów wnętrzarskich WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne
Zwiedzający mogą spodziewać się sporej dawki wiedzy z dziedziny designu
23. edycja targów wnętrzarskich WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne odbędzie się już w pierwszy weekend października. Nietypowe rozwiązania aranżacyjne, nowatorskie elementy wyposażenia wnętrz i oryginalne meble... a to tylko część zapowiadanych atrakcji.

W hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich zaprezentowana zostanie szeroka gama artykułów do wykończenia i wyposażenia wnętrz. Wśród nich pojawią się m.in. podłogi, glazura, drzwi, kominki, sprzęt AGD, a także – po raz pierwszy w historii targów – przestrzeń wyprzedaży ogrodowej z rozmaitymi roślinami. Organizatorzy wydarzenia zaplanowali również liczne atrakcje urozmaicające ekspozycje wystawców, skierowane zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów designu.

 

Coś dla biura...

 

W przestrzeni targowej znajdą się dwie strefy tematyczne - Strefa Designera, a także Strefa Wnętrz Komercyjnych, stanowiąca odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na projekty biur, gabinetów czy sal konferencyjnych, wynikające m.in. z powstającej w Szczecinie nowej powierzchni biurowej.

 

W tym roku w Strefie Wnętrz Komercyjnych zaprezentowana zostanie m.in. aranżacja sklepu odzieżowego, stworzona zgodnie z najnowszymi trendami, wykorzystująca nowoczesne meble oraz ciekawe dodatki. Sklep będzie podzielony na trzy przestrzenie – kasy (regał LOKOSYSTEM), gościnno-salonikową (KANWA + COSY), a także ekspozycyjną, w której po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć mobilne wieszaki zaprojektowane przez Karola Starczewskiego, a także tekturowe manekiny. Prezentacja została przygotowana we współpracy z Agatą Królikowską, właścicielką butiku TUTU.

 

i domu

 

W ramach Strefy Designera zaprezentują się projektanci i architekci wnętrz domowych. Będzie można nie tylko poznać ich projekty, ale też skorzystać z bezpłatnych porad i omówić własne pomysły.

 

Odwiedzający poznają najnowsze trendy w dziedzinie projektowania przestrzeni, mebli i elementów użytkowych. Pokazane zostaną tu produkty do wnętrz mieszkalnych znanych polskich projektantów, w tym: regał Rajmunda Hałasa, fotel bujany Karola Starczewskiego, lampy Michała Kowalskiego i Ryszarda Mańczaka, stolik ZUCH Tomasza Augustyniaka. Pojawią się także nowe projekty, wśród nich np. krzesło Czesława Kowalskiego, które – choć pomyślane w czasach PRL-u – nigdy wcześniej nie trafiło do produkcji. Jedną z atrakcji targów będą także warsztaty "Rzucamy nowe światło", podczas których uczestnicy – zarówno amatorzy, jak i początkujący projektanci - wykonają tekturowe abażury.

 

5. Nawa Designu i starcie glazurników

 

Ciekawe projekty, warsztaty i wykłady pojawią się w ramach 5. Nawy Designu. Swoje pomysły na meble i wnętrza zaprezentują młodzi artyści ze szczecińskiej Akademii Sztuki, którzy udowadniają, że dobre wzornictwo – innowacyjne i funkcjonalne – prężnie rozwija się także w Polsce. Do projektantów skierowane są warsztaty pod nazwą „Tkanina meblowa – rodzaje, zastosowania i właściwości”, prowadzone przez firmę Deca, z kolei amatorzy będą mogli wziąć udział w warsztatach z renowacji mebli.

 

Podczas targów odbędą się liczne konkursy, w tym II Szczecińskie Zawody Płytkarzy - zmagania najlepszych zachodniopomorskich glazurników. Nie zabraknie oczywiście specjalistycznych porad na temat układania parkietu i glazury.

 

23. targi WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne skierowane są do osób ceniących sobie piękne i solidne przedmioty. Wszyscy, którzy w dniach 3 - 5 października 2014 r. odwiedzą Centrum Wystawowe Międzynarodowych Targów Szczecińskich przekonają się, że dobry design powstaje także w Polsce.

Napisz pierwszy komentarz
mantra