Tork

Logistyka w University Business Park

University Business Park
University Business Park
Międzynarodowa firma logistyczna planuje wynajem powierzchni w łódzkim biurowcu należącym do spółki GTC.

UPS poinformowało, że na terenie kompleksu biurowego University Business Park zamierza otworzyć drugie na terenie Polski centrum obsługi procesów biznesowych (Global Business Services). Otwarcie siedziby planowane jest na pierwszą połowę 2015 r. Docelowo zatrudnienie w nim znajdzie ponad 300 osób.W tym roku Polska świętuje 25 lat wolności gospodarczej. Ten fakt wiele dla nas znaczy i cieszymy się, że możemy przyczynić się do dalszego rozwoju kraju realizując te dwie inwestycje – mówi Piotr Sitarek, dyrektor generalny UPS Polska. Stworzenie nowego centrum GBS w Łodzi pozwoli nam na zwiększenie efektywności administracyjnej naszych działań w Europie i zaoferowanie nowych miejsc pracy polskiemu społeczeństwu.

 

Centra GBS firmy UPS pozwalają na realizację międzynarodowych usług wspólnych z zakresu obsługi klienta, księgowości i serwisów informacyjnych. W 2006 r. UPS otworzyło pierwsze polskie centrum obsługi procesów biznesowych we Wrocławiu, gdzie w chwili obecnej zatrudnionych jest 600 osób. UPS jest dumny ze współpracy z Polską i z możliwości otwarcia drugiego centrum Global Business Services – komentuje Larry Darrow, prezes UPS Global Business Services. Przeprowadziliśmy dokładną analizę poszukując miejsca, w którym moglibyśmy rozszerzyć naszą obecność w Europie. Łódź okazała się idealnym wyborem. Cieszymy się na dalszą, przynoszącą wszystkim korzyści współpracę oraz dziękujemy Ministrowi Gospodarki, Prezydent Miasta Łodzi, Pani Hannie Zdanowskiej, oraz wielu innym polskim urzędnikom, którzy bardzo ciężko pracowali, aby nasz projekt w Łodzi urzeczywistnić - dodaje.

 

Inwestycje firm zagranicznych są najlepszą rekomendacją dla Łodzi, jako idealnego miejsca do rozwoju biznesu – uważa Prezydent Miasta Łodzi, Hanna Zdanowska. Pozyskaliśmy firmę znaną z wysokiej jakości usług i cenioną za standardy zarządzania. Obecność tak silnego partnera na łódzkim rynku jest dowodem właściwie realizowanej strategii i potwierdzeniem, że nasze miasto należy do najatrakcyjniejszych zarówno pod względem rozwoju nowoczesnych usług, jak i branży logistycznej.


0.0
Napisz pierwszy komentarz