Agrobex Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoVantage Development S.A. logoArchicom logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKontor logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Aquarius Business House

W centrum Wrocławia, u zbiegu ulic Swobodnej i Borowskiej, powstanie nowoczesny kompleks biurowy klasy A.

W centrum Wrocławia, u zbiegu ulic Swobodnej i Borowskiej, powstanie nowoczesny kompleks biurowy klasy A o nazwie Aquarius Business House.

Obiekt będzie się składał z dwóch 7-kondygnacyjnych budynków. Powierzchnia biurowa całego obiektu wyniesie 25 tys. m kw. W budynku zostaną zastosowane rozwiązania technologiczne pozwalające w sposób proekologiczny, efektywny i oszczędny zarządzać energią i mediami.

Powierzchnie biurowe zostały zaprojektowane w układzie otwartego planu, co zapewni użytkownikom elastyczność aranżacji i duży komfort pracy. Przy wykończeniu Aquarius Business House zostaną zastosowane głównie materiały naturalne, takie jak kamień, szkło i aluminium.

Nowy biurowiec wybuduje spółka Echo Investment. Projekt jest realizowany w dwóch etapach. Pierwszy z nich rozpoczął się w maju 2011 r. i zakończy w październiku 2012 r. Natomiast koniec drugiego etapu planowany jest na 2014 r.

 

Czytaj więcej o Aquarius Business House

Czytaj więcej newsów


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra