Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPodium Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoNowy Styl Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKontor logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAluprof S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTorus logoBusiness House logoCity Space logoVantage Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Kolejny biurowiec dla Google

Budynki powstają w Mountain View w Dolinie Krzemowej.

W 2010 roku firma Google w swojej całej historii zatrudniła największą liczbę nowych pracowników. W bieżącym roku rekord ten ma zostać podbity. Google ma zasilić co najmniej 6000 nowych osób (do końca marca 2011 było to już ponad 2 tys.).

Firma, słynąca dodatkowo z luksusowych i przyjaznych warunków pracy, które są ewenementem na skalę światową, potrzebuje z tego powodu więcej przestrzeni. Postanowiono wynająć nowe biurowce o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej ponad 55 tys. m kw. Lokalizacja nie jest niespodzianką, budynki powstają w Mountain View w Dolinie Krzemowej, zwiększając własności Google w tym mieście.

Właścicielami biurowców jest firma The Quad, która prowadziła wcześniej kilkumiesięczne rozmowy z dwoma innymi inwestorami, jednak Google wydawało się najbardziej zdecydowane i bezproblemowo przebiło inne oferty. Budynki będą gotowe do użytku prawdopodobnie już od stycznia 2012 roku.


 


0.0
Tagi: Google
Napisz pierwszy komentarz
mantra