INTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKontor logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTorus logoAluprof S.A. logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoBusiness House logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVantage Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoArchicom logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

76 firm opuściło SSE

Mniej atrakcyjne korzyści z prowadzenia działalności na terenie SSE?

Mimo że było coraz więcej nowych inwestycji i miejsc pracy w 2010 r., ubyło podmiotów działających w ramach SSE – informuje „Puls Biznesu" na podstawie informacji opublikowanej przez Ministerstwo Gospodarki.

W "Informacji o realizacji ustawy o SSE" resort podał, że cofnięto 40 zezwoleń na prowadzenie projektów. Przyczyną było niewywiązywanie się z podjętych zobowiązań. Dodatkowo 36 firm zrezygnowało z działania w SSE z własnej woli. 

Jak podaje „Puls Biznesu", mimo ucieczki firm bilans działalności SSE pozostaje dodatni. W 2010 r. wydano 177 nowych zezwoleń, co stanowi wzrost o 35 proc. w stosunku do roku poprzedniego.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra