Schüco International Polska logoCHB14 logoOmnitech Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoLobos Nieruchomości logoFYI Commercial Consulting logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoArchicom logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEcho Investment logoOnyx Business Point logoDorbud S.A. logoCOTEX Office Centre logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGhelamco Poland logoUNIMOR Development S.A. logoKwiaty dla biura logoOlivia Business Centre logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPartner Capital Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Twitter rusza na podbój Chin

W przyszłym roku Twitter otworzy biuro w Hongkongu
W przyszłym roku Twitter otworzy biuro w Hongkongu
Gigant social media w pierwszym kwartale 2015 r. otwiera biuro w Hongkongu.

Twitter od 2009 roku ma zakaz działalności w Chinach, których władze obawiają się, że amerykański portal może być wykorzystywany do organizowania antyrządowych protestów. Mimo nałożonego zakazu, obecna strategia serwisu zakłada jednak rozwój w regionie Azji, w tym także w Państwie Środka.

 

W hongkońskim biurze znajdzie się siedziba działów związanych ze sprzedażą. Będzie to już piąte – po Singapurze, Tokio, Seulu i Sydney – centrum usług Twittera w regionie Azji i Pacyfiku.

 

Choć w zeszłym miesiącu baza użytkowników Twittera powiększyła się o 23 proc., organizacja boryka się z problemem spadku działalności aktualnych osób posiadających konto w serwisie. Ponadto w br. o ok. 36 proc. spadły akcje firmy na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a przychody w czwartym kwartale 2014 r. mogą nie spełnić minimalnych oczekiwań. Przedsiębiorstwo nie ukrywa, że malejące zainteresowanie portalem i spadająca wartość organizacji są głównym powodem ekspansji.

 

Twitter został założony w 2006 roku przez Jacka Dorseya, Evana Williamsa oraz Biza Stonea. 7 listopada 2013 portal zadebiutował na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra