Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoCOTEX Office Centre logoKart Sp. z o.o. logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoRIS Kotes logoTorus logoNowy Styl Group logoGTV Lighting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPodium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoVantage Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Twitter rusza na podbój Chin

W przyszłym roku Twitter otworzy biuro w Hongkongu
W przyszłym roku Twitter otworzy biuro w Hongkongu
Gigant social media w pierwszym kwartale 2015 r. otwiera biuro w Hongkongu.

Twitter od 2009 roku ma zakaz działalności w Chinach, których władze obawiają się, że amerykański portal może być wykorzystywany do organizowania antyrządowych protestów. Mimo nałożonego zakazu, obecna strategia serwisu zakłada jednak rozwój w regionie Azji, w tym także w Państwie Środka.

 

W hongkońskim biurze znajdzie się siedziba działów związanych ze sprzedażą. Będzie to już piąte – po Singapurze, Tokio, Seulu i Sydney – centrum usług Twittera w regionie Azji i Pacyfiku.

 

Choć w zeszłym miesiącu baza użytkowników Twittera powiększyła się o 23 proc., organizacja boryka się z problemem spadku działalności aktualnych osób posiadających konto w serwisie. Ponadto w br. o ok. 36 proc. spadły akcje firmy na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a przychody w czwartym kwartale 2014 r. mogą nie spełnić minimalnych oczekiwań. Przedsiębiorstwo nie ukrywa, że malejące zainteresowanie portalem i spadająca wartość organizacji są głównym powodem ekspansji.

 

Twitter został założony w 2006 roku przez Jacka Dorseya, Evana Williamsa oraz Biza Stonea. 7 listopada 2013 portal zadebiutował na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra