Nowe biurowce w Lublinie

Cztery nowoczesne obiekty przy al. Jana Pawła II.

Cztery nowoczesne obiekty wzbogacą miasto, jeśli planowanie i realizacja lubelskich inwestycji przebiegnie bezproblemowo i zgodnie z przyjętymi założeniami.

Przy al. Jana Pawła II powstaje biurowiec, Hanski Office Center. Budynek jest inwestycją firmy Hanski Sp. z o.o, spółki córki lubelskich firm Hanesco i Speedcar.  Ponad jedna trzecia z 6 tys. m kw. powierzchni biurowej została już wynajęta - czytamy w „Kurierze Lubelskim”. Obiekt będzie łączył funkcje biurową, usługową i handlową. Zakończenie inwestycji jest planowane na III kwartał 2012 r.

Już niebawem w bliskim sąsiedztwie HOC rozpocznie się realizacja drugiego z obiektów. Budowy biurowca i supermarketu podjęła się firma Batory Investment, do której należą m.in. biurowiec przy al. Kraśnickiej i Galeria Rusałka. We wspomnianym budynku, wyższą z dwóch kondygnacji zajmą biura. Sam obiekt ma mieć prostą bryłę, wykończonyą elementami kamiennymi i drewnem.

Kolejną inwestycją, jaka ma być zlokalizowana na Czubach, jest hotel realizowany przez firmę Hotele A.Podolska i Spółka. Rozpoczęcie procesu inwestycyjnego rozważa także Mak Dom. Grupa deweloperska dąży w ten sposób do zakończenia inwestycji, która została przerwana ponad 10 lat temu. Obiekt projektowany jako biurowiec prawdopodobnie zostanie przekształcony w budynek o innych funkcjach.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz