Interbiuro - duży

Green Office wkrótce zakończony

Budynek C należący do krakowskiego kompleksu biurowego powstanie w 2012 r. Obiekt należy do Grupy Buma.

Ostatnim z trzech etapów realizacji inwestycji Green Office, zlokalizowanej przy ul. Czerwone Maki 82 w Krakowie, będzie budynek C. Obiekt będzie miał powierzchnię 10 tys. m kw. Inwestycję realizuje Grupa Buma.

Oddanie biurowca C zaplanowane jest na 2012 r. Obecnie trwają działania mające na celu jego komercjalizację. Obok funkcji biurowych, w budynku znajdą się także powierzchnie handlowe i usługowe, w tym m.in. samoobsługowa restauracja oraz salonik prasowy. Pojawi się także 600 dodatkowych miejsc parkingowych.

Podobnie jak w przypadku budynków A i B, także w trzecim biurowcu inwestor przywiązał dużą wagę do rozwiązań ekologicznych. Obok zastosowania energooszczędnych materiałów i technologii, inwestor wykorzystał także inteligentne systemy. W otoczeniu kompleksu zamontowano oświetlenie działające w oparciu o czujniki ruchu i pomiar natężenia światła. Armatura wyposażona jest w fotokomórki, co pozwala na oszczędność wody. W planach jest wyposażenie obiektów w gniazda do ładowania samochodów zasilanych elektrycznie. 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra