INTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoForbo Flooring Systems Polska logoUNIMOR Development S.A. logoPodium Investment logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoBusiness House logoTétris Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoArchicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKontor logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Green Office wkrótce zakończony

Budynek C należący do krakowskiego kompleksu biurowego powstanie w 2012 r. Obiekt należy do Grupy Buma.

Ostatnim z trzech etapów realizacji inwestycji Green Office, zlokalizowanej przy ul. Czerwone Maki 82 w Krakowie, będzie budynek C. Obiekt będzie miał powierzchnię 10 tys. m kw. Inwestycję realizuje Grupa Buma.

Oddanie biurowca C zaplanowane jest na 2012 r. Obecnie trwają działania mające na celu jego komercjalizację. Obok funkcji biurowych, w budynku znajdą się także powierzchnie handlowe i usługowe, w tym m.in. samoobsługowa restauracja oraz salonik prasowy. Pojawi się także 600 dodatkowych miejsc parkingowych.

Podobnie jak w przypadku budynków A i B, także w trzecim biurowcu inwestor przywiązał dużą wagę do rozwiązań ekologicznych. Obok zastosowania energooszczędnych materiałów i technologii, inwestor wykorzystał także inteligentne systemy. W otoczeniu kompleksu zamontowano oświetlenie działające w oparciu o czujniki ruchu i pomiar natężenia światła. Armatura wyposażona jest w fotokomórki, co pozwala na oszczędność wody. W planach jest wyposażenie obiektów w gniazda do ładowania samochodów zasilanych elektrycznie. 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra