Interbiuro - duży

Nowe inwestycje biurowe w Bydgoszczy

ML Office
ML Office
Inwestorzy stawiają nowe biurowce w Bydgoszczy. Jednym z nich jest oddany w pierwszym kwartale br. ML Office.

Biurowiec ML Office mieści się w Bydgoszczy przy ul. Cmentarnej. W dwukondygnacyjnym kameralnym budynku biurowym o łącznej powierzchni 1100 mkw. miejsce znajdzie czternaście biur. ML Office oferuje na własność lub pod wynajem powierzchnie od 50 do 96 mkw. z możliwością łączenia lokali. Ponadto na użytkowników ML Office czeka 31 miejsc parkingowych, a także ponad 500 mkw. terenów zielonych na działce.

 

Inwestorami są firmy ML Sport Sp. z o.o. oraz Arkadia Invest. Pierwsza z nich jest powołana w 2011 roku spółką celowa stworzona przez grupę deweloperów, druga to znany z bydgoskiego rynku nieruchomości deweloper mieszkaniowy.

 

W Bydgoszczy w tym roku wystartuje jeszcze kilka inwestycji biurowych. Na terenie bydgoskiego Biznes Parku rozpocznie się budowa dziesięciopiętrowego budynku TETA o powierzchni 4000 mkw., zaś w połowie roku do użytku zostanie oddany sąsiadujący z nim budynek Eta z 5250 mkw. Również Arkadia Invest planuje inwestycje na ten rok. Dziesięciokondygnacyjny budynek przy rondzie Fordońskim dostarczy ponad 10 000 mkw. powierzchni klasy A. Zakończenie jego budowy planowane jest za dwa lata.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz