PGE Narodowy

King Square

11 grudnia otwarto centrum handlowe w Krakowie, przy ul. Powstańców Wielkopolskich.

11 grudnia otwarto centrum handlowe w Krakowie, przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Otwarcie drugiego etapu inwestycji zaplanowano na kwiecień 2011 r. Inwestorem jest firma King-Skór SC.

W skład budynków, mających po dwie kondygnacje, wejdą lokale przeznaczone na handel detaliczny i hurtowy oraz biura i lokale pod usługi. Oczywiście nie zabraknie również kawiarni, restauracji i barów. W trzech obiektach, na powierzchni 15,5 tys. m kw. znajdzie się 194 lokali. By połączyć przyjemność zakupów z wypoczynkiem, centrum zlokalizowane jest tuż przy Stawie Płaszowskim.

Naprzeciwko centrum budowany jest kompleks czterokondygnacyjnych biurowców klasy A. Kraków jest zdecydowanie jedną, z najlepszych lokalizacji dla luksusowych biurowców. Zwraca się tutaj uwagę na dogodne połączenie z lotniskiem na Balicach, czy szybkie połączenie Kraków-Warszawa, co sprawia, że jest to miejsce strategiczne. Powierzchnia biurowców wyniesie ponad 28 200 m kw, z czego na każde 30 m kw przypadnie jedno miejsce parkingowe. Biurowce zaprojektowane zostały przez renomowaną pracownię architektoniczną DDJM Studio.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
PGE Narodowy
mantra