Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoKontor logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBusiness House logoINTERBIURO logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoSpectra Development logoTorus logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArchicom logoPodium Investment logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-BUD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

King Square

11 grudnia otwarto centrum handlowe w Krakowie, przy ul. Powstańców Wielkopolskich.

11 grudnia otwarto centrum handlowe w Krakowie, przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Otwarcie drugiego etapu inwestycji zaplanowano na kwiecień 2011 r. Inwestorem jest firma King-Skór SC.

W skład budynków, mających po dwie kondygnacje, wejdą lokale przeznaczone na handel detaliczny i hurtowy oraz biura i lokale pod usługi. Oczywiście nie zabraknie również kawiarni, restauracji i barów. W trzech obiektach, na powierzchni 15,5 tys. m kw. znajdzie się 194 lokali. By połączyć przyjemność zakupów z wypoczynkiem, centrum zlokalizowane jest tuż przy Stawie Płaszowskim.

Naprzeciwko centrum budowany jest kompleks czterokondygnacyjnych biurowców klasy A. Kraków jest zdecydowanie jedną, z najlepszych lokalizacji dla luksusowych biurowców. Zwraca się tutaj uwagę na dogodne połączenie z lotniskiem na Balicach, czy szybkie połączenie Kraków-Warszawa, co sprawia, że jest to miejsce strategiczne. Powierzchnia biurowców wyniesie ponad 28 200 m kw, z czego na każde 30 m kw przypadnie jedno miejsce parkingowe. Biurowce zaprojektowane zostały przez renomowaną pracownię architektoniczną DDJM Studio.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra