HAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoUNIMOR Development S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOnyx Business Point logoLC Corp S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoSchüco International Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPRO-INVEST S.A. logoOlivia Business Centre logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoGhelamco Poland logoEcho Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoCHB14 logoINTERBIURO logoBusiness House logoKart Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoLobos Nieruchomości logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoPartner Capital Group logoDorbud S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Biura w Wizji Mokotów

Wizja Mokotów
Wizja Mokotów
Na warszawskim Mokotowie powstaje inwestycja mieszkalno-biurowo-usługowa Wizja Mokotów. Parter obiektu przeznaczono na lokale usługowe, zaś północno-zachodnią część obiektu – na biura. Budowa stanu surowego zmierza ku końcowi.

W kompleksie realizowanym przez firmę Wawel Service znajdzie się 1330 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, rozmieszczonej na 6 kondygnacjach naziemnych – po ok. 200 mkw. na każdym z pięter. Powierzchnia biurowa inwestycji przeznaczona jest na sprzedaż – klient może zakupić całość lub minimum jedną kondygnację.

 

Wizja Mokotów powstaje na planie litery „U” i charakteryzuje się połączeniem prostych form geometrycznych z nowoczesną architekturą. Obiekt składa się z segmentów 5- i 7-kondygnacyjnych. Deweloper zdecydował się zastosować w nim wysokość pomieszczeń wynoszącą 2,65m oraz stolarkę okienną o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Powierzchnie biurowe inwestor zamierza oddać najemcom w stanie deweloperskim z wykończeniem klatek schodowych. W bloku znajdzie się podziemny garaż, w tym 10–15 miejsc parkingowych dostępnych dla pracowników biur.

 

Wizja Mokotów zlokalizowana jest przy ul. Garażowej 5, w pobliżu centrum biznesowego Mokotowa, niespełna 6 km od Dworca Centralnego i ok. 1 km od Centrum Handlowego Galeria Mokotów. Zgodnie z założonym harmonogramem stan surowy budynku zostanie ukończony w czerwcu 2015 r., natomiast oddanie obiektu do użytkowania zaplanowano na pierwszą połowę 2016 r.

 

Grupa Wawel Service prowadzi działalność na krakowskim i warszawskim rynku nieruchomości od ponad 20 lat. Firma specjalizuje się w budowie inwestycji mieszkaniowych, choć w jej ofercie znajdują się również obiekty komercyjne.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra