Tétris Poland logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoUNIMOR Development S.A. logoEcho Investment logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPodium Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGTV Lighting logoAluprof S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoLC Corp S.A. logoTorus logoArchicom logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoSpectra Development logoKontor logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCOTEX Office Centre logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biura w Wizji Mokotów

Wizja Mokotów
Wizja Mokotów
Na warszawskim Mokotowie powstaje inwestycja mieszkalno-biurowo-usługowa Wizja Mokotów. Parter obiektu przeznaczono na lokale usługowe, zaś północno-zachodnią część obiektu – na biura. Budowa stanu surowego zmierza ku końcowi.

W kompleksie realizowanym przez firmę Wawel Service znajdzie się 1330 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, rozmieszczonej na 6 kondygnacjach naziemnych – po ok. 200 mkw. na każdym z pięter. Powierzchnia biurowa inwestycji przeznaczona jest na sprzedaż – klient może zakupić całość lub minimum jedną kondygnację.

 

Wizja Mokotów powstaje na planie litery „U” i charakteryzuje się połączeniem prostych form geometrycznych z nowoczesną architekturą. Obiekt składa się z segmentów 5- i 7-kondygnacyjnych. Deweloper zdecydował się zastosować w nim wysokość pomieszczeń wynoszącą 2,65m oraz stolarkę okienną o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Powierzchnie biurowe inwestor zamierza oddać najemcom w stanie deweloperskim z wykończeniem klatek schodowych. W bloku znajdzie się podziemny garaż, w tym 10–15 miejsc parkingowych dostępnych dla pracowników biur.

 

Wizja Mokotów zlokalizowana jest przy ul. Garażowej 5, w pobliżu centrum biznesowego Mokotowa, niespełna 6 km od Dworca Centralnego i ok. 1 km od Centrum Handlowego Galeria Mokotów. Zgodnie z założonym harmonogramem stan surowy budynku zostanie ukończony w czerwcu 2015 r., natomiast oddanie obiektu do użytkowania zaplanowano na pierwszą połowę 2016 r.

 

Grupa Wawel Service prowadzi działalność na krakowskim i warszawskim rynku nieruchomości od ponad 20 lat. Firma specjalizuje się w budowie inwestycji mieszkaniowych, choć w jej ofercie znajdują się również obiekty komercyjne.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra