Sawig Invest Group logoINTERBIURO logoEcophon Saint-Gobain logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPRO-INVEST S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHexagon logoEcho Investment logoALLCON INVESTMENT logoArchicom logoDorbud S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoPartner Capital Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoKart Sp. z o.o. logoCity Space logoSchüco International Polska logoBREMA Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoCHB14 logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoTorus logoLobos Nieruchomości logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGhelamco Poland logoUNIMOR Development S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biura w Wizji Mokotów

Wizja Mokotów
Wizja Mokotów
Na warszawskim Mokotowie powstaje inwestycja mieszkalno-biurowo-usługowa Wizja Mokotów. Parter obiektu przeznaczono na lokale usługowe, zaś północno-zachodnią część obiektu – na biura. Budowa stanu surowego zmierza ku końcowi.

W kompleksie realizowanym przez firmę Wawel Service znajdzie się 1330 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, rozmieszczonej na 6 kondygnacjach naziemnych – po ok. 200 mkw. na każdym z pięter. Powierzchnia biurowa inwestycji przeznaczona jest na sprzedaż – klient może zakupić całość lub minimum jedną kondygnację.

 

Wizja Mokotów powstaje na planie litery „U” i charakteryzuje się połączeniem prostych form geometrycznych z nowoczesną architekturą. Obiekt składa się z segmentów 5- i 7-kondygnacyjnych. Deweloper zdecydował się zastosować w nim wysokość pomieszczeń wynoszącą 2,65m oraz stolarkę okienną o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Powierzchnie biurowe inwestor zamierza oddać najemcom w stanie deweloperskim z wykończeniem klatek schodowych. W bloku znajdzie się podziemny garaż, w tym 10–15 miejsc parkingowych dostępnych dla pracowników biur.

 

Wizja Mokotów zlokalizowana jest przy ul. Garażowej 5, w pobliżu centrum biznesowego Mokotowa, niespełna 6 km od Dworca Centralnego i ok. 1 km od Centrum Handlowego Galeria Mokotów. Zgodnie z założonym harmonogramem stan surowy budynku zostanie ukończony w czerwcu 2015 r., natomiast oddanie obiektu do użytkowania zaplanowano na pierwszą połowę 2016 r.

 

Grupa Wawel Service prowadzi działalność na krakowskim i warszawskim rynku nieruchomości od ponad 20 lat. Firma specjalizuje się w budowie inwestycji mieszkaniowych, choć w jej ofercie znajdują się również obiekty komercyjne.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra