PRO-INVEST S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoEcho Investment logoOlivia Business Centre logoOnyx Business Point logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCHB14 logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoCOTEX Office Centre logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoKwiaty dla biura logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Office logoGhelamco Poland logoSpectra Development logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoBusiness House logoFYI Commercial Consulting logoLobos Nieruchomości logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoArchicom logoKart Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoSchüco International Polska logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biura w Wizji Mokotów

Wizja Mokotów
Wizja Mokotów
Na warszawskim Mokotowie powstaje inwestycja mieszkalno-biurowo-usługowa Wizja Mokotów. Parter obiektu przeznaczono na lokale usługowe, zaś północno-zachodnią część obiektu – na biura. Budowa stanu surowego zmierza ku końcowi.

W kompleksie realizowanym przez firmę Wawel Service znajdzie się 1330 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, rozmieszczonej na 6 kondygnacjach naziemnych – po ok. 200 mkw. na każdym z pięter. Powierzchnia biurowa inwestycji przeznaczona jest na sprzedaż – klient może zakupić całość lub minimum jedną kondygnację.

 

Wizja Mokotów powstaje na planie litery „U” i charakteryzuje się połączeniem prostych form geometrycznych z nowoczesną architekturą. Obiekt składa się z segmentów 5- i 7-kondygnacyjnych. Deweloper zdecydował się zastosować w nim wysokość pomieszczeń wynoszącą 2,65m oraz stolarkę okienną o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Powierzchnie biurowe inwestor zamierza oddać najemcom w stanie deweloperskim z wykończeniem klatek schodowych. W bloku znajdzie się podziemny garaż, w tym 10–15 miejsc parkingowych dostępnych dla pracowników biur.

 

Wizja Mokotów zlokalizowana jest przy ul. Garażowej 5, w pobliżu centrum biznesowego Mokotowa, niespełna 6 km od Dworca Centralnego i ok. 1 km od Centrum Handlowego Galeria Mokotów. Zgodnie z założonym harmonogramem stan surowy budynku zostanie ukończony w czerwcu 2015 r., natomiast oddanie obiektu do użytkowania zaplanowano na pierwszą połowę 2016 r.

 

Grupa Wawel Service prowadzi działalność na krakowskim i warszawskim rynku nieruchomości od ponad 20 lat. Firma specjalizuje się w budowie inwestycji mieszkaniowych, choć w jej ofercie znajdują się również obiekty komercyjne.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra