INTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKontor logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoTétris Poland logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoArchicom logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoPodium Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBusiness House logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoForbo Flooring Systems Polska logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Tereny poszukiwane przez deweloperów

Coraz więcej inwestorów szuka gruntów pod zabudowę wielkopowierzchniową.

Coraz więcej inwestorów szuka gruntów pod zabudowę wielkopowierzchniową. Część z nich lokuje się przy istniejących obiektach handlowych. Dzięki temu atrakcyjność obu inwestycji zyskuje, pod warunkiem że w okolicy nie ma konkurencji.

W Warszawie największy popyt jest na tereny pod budownictwo biurowe, mieszkaniowe i hotele dwu- i trzygwiadkowe. We Wrocławiu poszukiwana jest ziemia pod inwestycje biurowe. Natomiast w Krakowie największym zainteresowaniem cieszą się tereny pod budownictwo mieszkaniowe – informuje Pro-Development.

Oprócz tego dużym zainteresowaniem cieszą się dzielnice, gdzie dostępność gruntu jest ograniczona – i są to zazwyczaj lokalizacje pod inwestycje z segmentu ekonomicznego.
 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra