DEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoTorus logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTétris Poland logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoBusiness House logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Start budowy Le Palais

Warimpex zapowiada, że do końca 2010 r., rozpocznie budowę nowego biurowca Le Palais w Warszawie oraz minimum jednego hotelu i to najprawdopodobniej we Wrocławiu.

Warimpex zapowiada, że do końca 2010 r., rozpocznie budowę nowego biurowca Le Palais w Warszawie oraz minimum jednego hotelu i to najprawdopodobniej we Wrocławiu.

Warimpex jest austriacką firmą działającą w branży hotelarsko-deweloperskiej, która uzyskała w lipcu pozwolenia na realizację biurowca. Prawdopodobnie stanie przy ul. Próżnej w Warszawie i będzie miał 6 tys. m. kw. Zainteresowanie przedsięwzięciem już jest duże, a pierwsze prace powinny ruszyć jeszcze w tym roku. W optymistycznych prognozach podaje się, że biurowiec może zostać oddany do użytku w 2012 r. W planach jest również budowa hotelu w ramach kapitału joint venture ze Starwood Hotels, który stanie wedle przypuszczeń we Wrocławiu. Nie będzie to jedyna inwestycja, jeśli chodzi o branże hotelarską, kolejne hotele mają stanąć w Zielonej Górze, Bydgoszczy, Katowicach oraz Budapeszcie.

Firma Warimpex ma na swoim koncie wiele inwestycji m.in. otwarcie AirportCity, które przewidziane jest na 2011/2012 r., otwarcie Crown Plaza Hotel w 2011r. Wciąż też trwają prace budowlane w Białymstoku przy centrum handlowym Galaxy Plaza oraz Mogilska Office w Krakowie.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra