PRO-INVEST S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoBREMA Sp. z.o.o. logoCity Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoTorus logoPartner Capital Group logoUNIMOR Development S.A. logoSawig Invest Group logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDorbud S.A. logoBusiness House logoTriGranit Corporation logoFYI Commercial Consulting logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArchicom logoEcho Investment logoSchüco International Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKwiaty dla biura logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoOmnitech Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoLobos Nieruchomości logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCHB14 logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoHexagon logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biuro First Property Poland w Błękitnym Wieżowcu

Recepcja w Błękitnym Wieżowcu
Biuro First Property Poland
Firma First Property Poland otworzyła biuro w należącym do niej Błękitnym Wieżowcu. Lokal będzie pełnił dwie funkcje jednocześnie – siedziby i biura pokazowego.

25 czerwca odbyło się otwarcie pokazowego biura spółki First Property Poland. Znajduje się ono na 11. piętrze warszawskiego Błękitnego Wieżowca i zajmuje 500 mkw. powierzchni, która prezentuje potencjał całego budynku. Pokazowe biuro podzielone jest na gabinety oraz przestrzeń open space, posiada przestrzeń socjalną z dużą jadalnią, a także salę fitness z widokiem na centrum miasta.

 

Błękitny Wieżowiec jest obecnie w trakcie modernizacji. Pół roku temu do użytkowania zostało oddane nowe lobby z dwiema recepcjami oraz nowoczesnym holem windowym, a na parterze budynku pojawili się nowi najemcy handlowo-usługowi, w tym drogeria Rossmann, restauracja Sphinx i kawiarnia Costa Coffee. Inwestor planuje w biurowcu kolejne zmiany.

 

Błękitny Wieżowiec zlokalizowany jest w centralnym punkcie Warszawy przy skrzyżowaniu ulicy Marszałkowej i Alei Solidarności, nieopodal stacji metra Ratusz Arsenał oraz w pobliżu przystanków przesiadkowych autobusowych i tramwajowych. Z pięter Błękitnego Wieżowca roztacza się widok na panoramę Warszawy, a w jego bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne urzędy, restauracje, sklepy i punkty usługowe.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra