Echo Investment logoOlivia Business Centre logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoLC Corp S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPodium Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoINTER-BUD logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGhelamco Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAluprof S.A. logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoKontor logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoArchicom logoGTV Lighting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoVantage Development S.A. logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biuro First Property Poland w Błękitnym Wieżowcu

Recepcja w Błękitnym Wieżowcu
Biuro First Property Poland
Firma First Property Poland otworzyła biuro w należącym do niej Błękitnym Wieżowcu. Lokal będzie pełnił dwie funkcje jednocześnie – siedziby i biura pokazowego.

25 czerwca odbyło się otwarcie pokazowego biura spółki First Property Poland. Znajduje się ono na 11. piętrze warszawskiego Błękitnego Wieżowca i zajmuje 500 mkw. powierzchni, która prezentuje potencjał całego budynku. Pokazowe biuro podzielone jest na gabinety oraz przestrzeń open space, posiada przestrzeń socjalną z dużą jadalnią, a także salę fitness z widokiem na centrum miasta.

 

Błękitny Wieżowiec jest obecnie w trakcie modernizacji. Pół roku temu do użytkowania zostało oddane nowe lobby z dwiema recepcjami oraz nowoczesnym holem windowym, a na parterze budynku pojawili się nowi najemcy handlowo-usługowi, w tym drogeria Rossmann, restauracja Sphinx i kawiarnia Costa Coffee. Inwestor planuje w biurowcu kolejne zmiany.

 

Błękitny Wieżowiec zlokalizowany jest w centralnym punkcie Warszawy przy skrzyżowaniu ulicy Marszałkowej i Alei Solidarności, nieopodal stacji metra Ratusz Arsenał oraz w pobliżu przystanków przesiadkowych autobusowych i tramwajowych. Z pięter Błękitnego Wieżowca roztacza się widok na panoramę Warszawy, a w jego bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne urzędy, restauracje, sklepy i punkty usługowe.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra