Schüco International Polska logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoCHB14 logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoOnyx Business Point logoEcho Investment logoSpectra Development logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoLC Corp S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoArchicom logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGTV Lighting logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKwiaty dla biura logoUNIMOR Development S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoGhelamco Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoTorus logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Biuro First Property Poland w Błękitnym Wieżowcu

Recepcja w Błękitnym Wieżowcu
Biuro First Property Poland
Firma First Property Poland otworzyła biuro w należącym do niej Błękitnym Wieżowcu. Lokal będzie pełnił dwie funkcje jednocześnie – siedziby i biura pokazowego.

25 czerwca odbyło się otwarcie pokazowego biura spółki First Property Poland. Znajduje się ono na 11. piętrze warszawskiego Błękitnego Wieżowca i zajmuje 500 mkw. powierzchni, która prezentuje potencjał całego budynku. Pokazowe biuro podzielone jest na gabinety oraz przestrzeń open space, posiada przestrzeń socjalną z dużą jadalnią, a także salę fitness z widokiem na centrum miasta.

 

Błękitny Wieżowiec jest obecnie w trakcie modernizacji. Pół roku temu do użytkowania zostało oddane nowe lobby z dwiema recepcjami oraz nowoczesnym holem windowym, a na parterze budynku pojawili się nowi najemcy handlowo-usługowi, w tym drogeria Rossmann, restauracja Sphinx i kawiarnia Costa Coffee. Inwestor planuje w biurowcu kolejne zmiany.

 

Błękitny Wieżowiec zlokalizowany jest w centralnym punkcie Warszawy przy skrzyżowaniu ulicy Marszałkowej i Alei Solidarności, nieopodal stacji metra Ratusz Arsenał oraz w pobliżu przystanków przesiadkowych autobusowych i tramwajowych. Z pięter Błękitnego Wieżowca roztacza się widok na panoramę Warszawy, a w jego bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne urzędy, restauracje, sklepy i punkty usługowe.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra