Olivia Business Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoBusiness House logoVantage Development S.A. logoKart Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoCity Space logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoRIS Kotes logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoForbo Flooring Systems Polska logoAgrobex Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Firma Guardian Europe z nową siedzibą

Siedziba firmy Guardian Europe w Bertrange
Siedziba firmy Guardian Europe w Bertrange
Firma Guardian Europe przeprowadza się do nowej siedziby głównej znajdującej się w Bertange w Luksemburgu.

Wytwórca szkła przeznaczonego dla m.in. budownictwa komercyjnego oraz mieszkaniowego, Guardian Industries’ Glass Group w Europie, zdecydował się na przeniesienie swojej siedziby głównej z Dudelange, zlokalizowanej na terenie zakładu produkcyjnego, do nowego biura znajdującego się w Bertrange. Głównym powodem przeprowadzki jest chęć wprowadzenia zmian ukierunkowanych na regionalny model biznesowy.

Pod koniec zeszłego roku zdecydowaliśmy się skorygować nasz model organizacyjny, zmieniając poprzednie, skupiające się na poszczególnych zakładach podejście na prawdziwie regionalną działalność. Nasza nowa europejska siedziba stanowi ważny krok w dążeniu do utworzenia jednolitej firmy – „One Guardian” – która zapewni spójną komunikację z klientami na terenie całego regionu. – mówi Guus Boekhoudt, wiceprezes Guardian Industries’ Glass Group w Europie,

Nowa siedziba oferuje wyspecjalizowane, a także profesjonalne środowisko pracy dedykowane zespołowi regionalnemu, odpowiedzialnemu za m.in. łańcuch dostaw, sprzedaż regionalną oraz marketing regionalny.   

Inwestycja ta w przejrzysty sposób pokazuje zaangażowanie naszej firmy w europejski biznes, który dobrze funkcjonuje pomimo obecnej, trudnej sytuacji na rynku. W naszym nowym biurze będziemy koncentrować się na tworzeniu wartości dla naszych klientów w całym regionie. Chcemy przyciągać nowych i zatrzymywać obecnych utalentowanych pracowników. Dlatego też zależy nam na stworzeniu atrakcyjnego i efektywnego środowiska pracy. Dodatkowo nowe biuro zapewni nam odpowiednie miejsce spotkań z naszymi klientami i dostawcami. — kontynuuje Guus Boekhoudt.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra