Agrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoForbo Flooring Systems Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTorus logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoINTERBIURO logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKontor logoSpectra Development logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nie żyje Jan Kulczyk

Jan Kulczyk, fot. Leszek Kotarba /Agencja SE/East News
Jan Kulczyk, fot. Leszek Kotarba /Agencja SE/East News
Dziś w nocy w wyniku powikłań pooperacyjnych zmarł Jan Kulczyk.

Dziś w nocy w Wiedniu, na skutek powikłań po operacyjnych zmarł Jan Kulczyk. „Gazeta Wyborcza” poinformowała, że przedsiębiorca przeszedł zabieg kardiologiczny i jeszcze dzisiaj miał zostać wypisany ze szpitala.

 

Jan Kulczyk był najbogatszym Polakiem, którego majątek w 2015 r. został oszacowany przez tygodnik Wprost na 15,1 mld zł. Był właścicielem przedsiębiorstwa Kulczyk Holding z siedzibą w Warszawie i międzynarodowej grupy inwestycyjnej Kulczyk Investments z siedzibą w Luksemburgu oraz biurami w Dubaju, Londynie i Kijowie. Spółka koncentruje się na poszukiwaniu możliwości inwestycyjnych na rozwijających się rynkach światowych. Firma inwestuje głównie w browarnictwo, paliwo i gaz, energię, infrastrukturę oraz nieruchomości. Jej aktywa netto sięgają 4 mld EUR. Partnerami KI są SABMiller, Volkswagen, Strabag, France Telecom, Calyon Bank, Commerzbank i Grupa KBC.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra