CHB14 logoINTERBIURO logoBusiness House logoKart Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSchüco International Polska logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoKwiaty dla biura logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoGhelamco Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Office logoCity Space logoTétris Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoLobos Nieruchomości logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGłówka Pracuje logoOmnitech Sp. z o.o. logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoLC Corp S.A. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoEcho Investment logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGTV Lighting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biuro za darmo?

Biuro coworkingowe w Centrum Handlowym Auchan Łomianki
Biuro coworkingowe w Centrum Handlowym Auchan Łomianki
Mikroprzedsiębiorcy, freelancerzy, a także wszystkie osoby poszukujące cichego miejsca do pracy mogą korzystać z darmowego biura coworkingowego w Centrum Handlowym Auchan Łomianki. Każdy ma tam do dyspozycji zaplecze biurowe oraz Internet.

Coworking zdobywa w Polsce coraz większą popularność, a zapotrzebowanie na tanie miejsce do pracy stale rośnie. Z myślą o osobach prowadzących działalność gospodarczą wspólne biuro uruchomiono w Centrum Handlowym Auchan Łomianki. Osoby, które dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą i nie stać ich na wynajęcie biura, freelancerzy czy osoby z innych miast, przyjeżdżające do Łomianek w celach biznesowych – z myślą o takich pracownikach stworzyliśmy w naszej galerii biuro coworkingowe. Jest to rozwiązanie wygodne, i przede wszystkim tanie – podkreśla Hanna Gailitis, menedżer Centrum Handlowego Auchan Łomianki.

 

Do dyspozycji klientów przekazano niemal 90 mkw. umeblowanej powierzchni. Znajdują się w niej biurka, krzesła oraz sprzęt, taki jak samoobsługowe ksero czy drukarka. Korzystanie z przestrzeni jest darmowe, zaś za używanie sprzętu pobierana jest niewielka opłata. Ponadto w biurze dostępny jest bezpłatny Internet bezprzewodowy. Czasami do wykonania swoich obowiązków pracownicy potrzebują spokoju i ciszy. Praca w kawiarni, restauracji czy nawet w domu nie zawsze daje taką możliwość. Biuro coworkingowe to nie tylko sposób na uniknięcie gwaru, lecz także wspaniała okazja na poznanie innych osób i zdobycie nowych kontaktów biznesowych – dodaje Hanna Gailitis.

 

Zobacz więcej: Biurko zamiast biura

 

Biura coworkingowe w galeriach handlowych nie są zupełnie nowym konceptem. Pierwsze tego typu miejsce w Polsce powstało w 2013 r. w Galerii Bronowice w Krakowie, znajdującej się w portfelu nieruchomości Immochan. Darmowe biura wpisują się w koncepcję wychodzenia naprzeciw lokalnym mieszkańcom i klientom centrów handlowych. Z myślą o nich firma Immochan w Galerii Bronowice uruchomiła również punkt obsługi klientów Urzędu Miasta Krakowa, czy stworzyła projekt „Akademia w Bronowicach”, w ramach którego w centrum handlowym powstała przestrzeń na stale dedykowana Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, przeznaczona do organizowania wernisaży, spotkań ze sztuką lub promocji dzieł studentów.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra