Vantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoKwiaty dla biura logoRIS Kotes logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoNowy Styl Group logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoCity Space logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Biuro za darmo?

Biuro coworkingowe w Centrum Handlowym Auchan Łomianki
Biuro coworkingowe w Centrum Handlowym Auchan Łomianki
Mikroprzedsiębiorcy, freelancerzy, a także wszystkie osoby poszukujące cichego miejsca do pracy mogą korzystać z darmowego biura coworkingowego w Centrum Handlowym Auchan Łomianki. Każdy ma tam do dyspozycji zaplecze biurowe oraz Internet.

Coworking zdobywa w Polsce coraz większą popularność, a zapotrzebowanie na tanie miejsce do pracy stale rośnie. Z myślą o osobach prowadzących działalność gospodarczą wspólne biuro uruchomiono w Centrum Handlowym Auchan Łomianki. Osoby, które dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą i nie stać ich na wynajęcie biura, freelancerzy czy osoby z innych miast, przyjeżdżające do Łomianek w celach biznesowych – z myślą o takich pracownikach stworzyliśmy w naszej galerii biuro coworkingowe. Jest to rozwiązanie wygodne, i przede wszystkim tanie – podkreśla Hanna Gailitis, menedżer Centrum Handlowego Auchan Łomianki.

 

Do dyspozycji klientów przekazano niemal 90 mkw. umeblowanej powierzchni. Znajdują się w niej biurka, krzesła oraz sprzęt, taki jak samoobsługowe ksero czy drukarka. Korzystanie z przestrzeni jest darmowe, zaś za używanie sprzętu pobierana jest niewielka opłata. Ponadto w biurze dostępny jest bezpłatny Internet bezprzewodowy. Czasami do wykonania swoich obowiązków pracownicy potrzebują spokoju i ciszy. Praca w kawiarni, restauracji czy nawet w domu nie zawsze daje taką możliwość. Biuro coworkingowe to nie tylko sposób na uniknięcie gwaru, lecz także wspaniała okazja na poznanie innych osób i zdobycie nowych kontaktów biznesowych – dodaje Hanna Gailitis.

 

Zobacz więcej: Biurko zamiast biura

 

Biura coworkingowe w galeriach handlowych nie są zupełnie nowym konceptem. Pierwsze tego typu miejsce w Polsce powstało w 2013 r. w Galerii Bronowice w Krakowie, znajdującej się w portfelu nieruchomości Immochan. Darmowe biura wpisują się w koncepcję wychodzenia naprzeciw lokalnym mieszkańcom i klientom centrów handlowych. Z myślą o nich firma Immochan w Galerii Bronowice uruchomiła również punkt obsługi klientów Urzędu Miasta Krakowa, czy stworzyła projekt „Akademia w Bronowicach”, w ramach którego w centrum handlowym powstała przestrzeń na stale dedykowana Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, przeznaczona do organizowania wernisaży, spotkań ze sztuką lub promocji dzieł studentów.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra