Galicyjska Investment Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPodium Investment logoRIS Kotes logoKart Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoTétris Poland logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoINTER-BUD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

UPS z nową siedzibą w Strykowie

Uroczyste otwarcie centrum, fot. UPS
Uroczyste otwarcie centrum, fot. UPS
W Strykowie powstał główny odział firmy UPS wraz z centrum dystrybucyjnym o powierzchni 14 250 mkw. Inwestycja została zrealizowana przez Panattoni Europe.

Nowe centrum należące do United Parcel Service (UPS) zostało podzielone na część dystrybucyjną o powierzchni ponad 11 934 mkw. oraz biurową o metrażu 2 316 mkw, a także stanie się głównym oddziałem firmy na terenie Polski. Nowy obiekt został zrealizowany w myśl koncepcji build-to-own (BTO), czyli na zamówienie przyszłego właściciela. 


Zadaniem dewelopera w przypadku inwestycji BTO jest jej kompleksowa realizacja: począwszy od znalezienia odpowiedniego gruntu pod nieruchomość (a w tym przypadku 12 ha działki, która skompletowana została z 10 mniejszych gruntów należących do różnych właścicieli), przeprowadzenia wszystkich procedur prawnych i administracyjnych, po nadzór budowy oraz odbiór gotowego obiektu i przekazanie go w ręce klienta mówi – Marek Dobrzycki, Managing Director Panattoni Europe. – Jest to również przykład inwestycji build-to-suit (BTS), realizowanej w tym przypadku na szczególne zamówienie lidera branży kurierskiej, którym jest firma UPS – dodaje.

 

UPS jest firmą przewozową, która posiada oddziały na całym świecie. Specjalizuje się ona w świadczeniu usług transportowych oraz logistycznych.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra