DEVCO Sp. z.o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoBusiness House logoNowy Styl Group logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoGTV Lighting logoAluprof S.A. logoOnyx Business Point logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoEcho Investment logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKwiaty dla biura logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoSchüco International Polska logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoGhelamco Poland logoCHB14 logoFYI Commercial Consulting logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArchicom logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoCity Space logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

UPS z nową siedzibą w Strykowie

Uroczyste otwarcie centrum, fot. UPS
Uroczyste otwarcie centrum, fot. UPS
W Strykowie powstał główny odział firmy UPS wraz z centrum dystrybucyjnym o powierzchni 14 250 mkw. Inwestycja została zrealizowana przez Panattoni Europe.

Nowe centrum należące do United Parcel Service (UPS) zostało podzielone na część dystrybucyjną o powierzchni ponad 11 934 mkw. oraz biurową o metrażu 2 316 mkw, a także stanie się głównym oddziałem firmy na terenie Polski. Nowy obiekt został zrealizowany w myśl koncepcji build-to-own (BTO), czyli na zamówienie przyszłego właściciela. 


Zadaniem dewelopera w przypadku inwestycji BTO jest jej kompleksowa realizacja: począwszy od znalezienia odpowiedniego gruntu pod nieruchomość (a w tym przypadku 12 ha działki, która skompletowana została z 10 mniejszych gruntów należących do różnych właścicieli), przeprowadzenia wszystkich procedur prawnych i administracyjnych, po nadzór budowy oraz odbiór gotowego obiektu i przekazanie go w ręce klienta mówi – Marek Dobrzycki, Managing Director Panattoni Europe. – Jest to również przykład inwestycji build-to-suit (BTS), realizowanej w tym przypadku na szczególne zamówienie lidera branży kurierskiej, którym jest firma UPS – dodaje.

 

UPS jest firmą przewozową, która posiada oddziały na całym świecie. Specjalizuje się ona w świadczeniu usług transportowych oraz logistycznych.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra