Vastint Poland Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoEcophon Saint-Gobain logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoHexagon logoINTERBIURO logoSchüco International Polska logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoKwiaty dla biura logoKart Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoALLCON INVESTMENT logoWOMAK HOLDING logoEcho Investment logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoBREMA Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoSawig Invest Group logoAluprof S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCity Space logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoLobos Nieruchomości logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoCHB14 logoPRO-INVEST S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

UPS z nową siedzibą w Strykowie

Uroczyste otwarcie centrum, fot. UPS
Uroczyste otwarcie centrum, fot. UPS
W Strykowie powstał główny odział firmy UPS wraz z centrum dystrybucyjnym o powierzchni 14 250 mkw. Inwestycja została zrealizowana przez Panattoni Europe.

Nowe centrum należące do United Parcel Service (UPS) zostało podzielone na część dystrybucyjną o powierzchni ponad 11 934 mkw. oraz biurową o metrażu 2 316 mkw, a także stanie się głównym oddziałem firmy na terenie Polski. Nowy obiekt został zrealizowany w myśl koncepcji build-to-own (BTO), czyli na zamówienie przyszłego właściciela. 


Zadaniem dewelopera w przypadku inwestycji BTO jest jej kompleksowa realizacja: począwszy od znalezienia odpowiedniego gruntu pod nieruchomość (a w tym przypadku 12 ha działki, która skompletowana została z 10 mniejszych gruntów należących do różnych właścicieli), przeprowadzenia wszystkich procedur prawnych i administracyjnych, po nadzór budowy oraz odbiór gotowego obiektu i przekazanie go w ręce klienta mówi – Marek Dobrzycki, Managing Director Panattoni Europe. – Jest to również przykład inwestycji build-to-suit (BTS), realizowanej w tym przypadku na szczególne zamówienie lidera branży kurierskiej, którym jest firma UPS – dodaje.

 

UPS jest firmą przewozową, która posiada oddziały na całym świecie. Specjalizuje się ona w świadczeniu usług transportowych oraz logistycznych.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra